درباره ما

درباره ما

  • درباره ایرانی طرح :

ایرانی طرح یک آژانس دیجیتالی می باشد. ما در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی وب و دیجیتال مارکتینگ تخصص داریم. ما عاشق تفکر استراتژیک و تولید محصول نهایی با کیفیت هستیم. اگر مایلید بدانید خدمات ما چگونه می تواند باعث دستیابی کسب و کار شما به اهداف تجاریتان بشود با ما تماس بگیرید.

  • تاریخچه ایرانی طرح :

ایرانی طرح از سال ۱۳۹۰توسط یک تیم ۳ نفره متشکل از طراحی و بهینه سازی وب پا به عرصه فعالیت گذاشت و نهایتا در سال ۱۳۹۱ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید. ایرانی طرح امروز پس از گذشت سالها تجربه و با داشتن تیمی مجرب به یک آژانس دیجیتالی تبدیل شده است که میتواند تمامی نیازهای اینترنتی شما را برطرف نماید.

  • اهداف ایرانی طرح :

ما معتقدیم امروز شرکتها برای حضور در دنیای رقابتی آنلاین بایستی از پشتوانه یک گروه حرفه ای و با تجربه در این زمینه بهره مند شوند. هدف اصلی ما ارائه راهکارهای کاربردی به سایر شرکت ها یا استارت آپ ها می باشد که بتوانند از ابتدای شروع فعالیت آنلاین، حضوری قوی و پر رنگ در این زمینه داشته باشند. ما اعتقاد داریم با دانش و تخصصی که داریم میتوانیم نه تنها از نظر طراحی گرافیکی بلکه از نظر طراحی تجربه کاربری یا UX بهترین و ایده آل ترین راه حلها را ارئه نماییم.

  • چشم انداز :

ما معتقدیم امروز افراد و شرکتها با دانش داشته خود هرگز نمیتوانند پاسخگوی نیازهای تکنولوژیک آینده باشند. بنابراین همواره سعی می کنیم تا با به روز نگه داشتن دانش خود در زمینه های تخصصی فعالیتمان بتوانیم در چشم اندازی نه چندان دور به برترین آژانس دیجیتالی ایران تبدیل شویم.

کارمندان ایرانی طرح

پروفایل چهارم

اسفندیار سلیمانی

موسس ایرانی طرح
پروفایل سوم

بهنام باقری

مدیرعامل ایرانی طرح
پروفایل دوم

بهمن باقری

مدیر بخش برنامه نویسی
پروفایل اول

علی امامی

برنامه نویس php
پروفایل هفتم

سعید رحیمی

مدیر بخش محتوا
پروفایل ششم

مرتضی علوی

مدیر فروش و بازاریابی
پروفایل پنجم

رضا جمشیدی

متخصص فروش
پروفایل هشتم

زینب جهانبخش

مشاور مارکتینگ و سئو