فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر

بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام
همانطور که مستحضر هستید نزدیک به دوهفته است که ایرانی طرح در حال نگارش قوائد سئو و فاکتورهای 126 گانه سئو می باشد که میتوانید ان ها را با رعایت کردن و استفاده در وب سایت خود ، وب سایت خود را با سخت ترین کلمات کلیدی سئو کنید و نیازی به خرج هزینه های چند ده میلیونی نداشته باشید.

این مقالات نیز برای ما هزینه،وقت ،حوصله و چیزهای بسیاری را گرفته است.

این مطالب را اگر بصورت ویدیو منتشر بکنیم و برای فروش بگذاریم بدون شک  در کمترین حالت ممکن درهر ماه نزدیک به 100 فروش خواهیم داشت .

اما آیا برای خواندن این مطالب شما نیاز به پرداخت پول دارید؟خیر این مطالب کاملا رایگان است و برای کسانی که نیاز داشته باشند میخوانند و استفاده میکنند.

خواننده محترمی که نظر نمیدهید ، ما نیز کمی سرد تر میشویم به موضوع اصلی این وبلاگ که اموزش سئو و برخی اصول برنامه نویسی است.

پس از شما خواهشمندیم اگر نظر نمیدهید حداقل از دکمه لایک که به شکل ❤️ می باشد را فشار دهید تا امتیازی برای ما محسوب شود.

وبلاگ ایرانی طرح با کمک شما دوستان روزانه نزدیک به 600 بازدید واقعی را فقط برای این مطالب کسب کرده است و این محبوبیت ما را می رساند.اما ازبین 600 بازدید تنها دونفر لایک میکنند و بقیه کپی میکنند.

مطالب را کپی نکنید برای وبلاگ خود.چون مطالب کاملا تگ شده هستند و هرگونه رفتاری ازشما سر بزند بدون شک برای ما نیز بسیار بهتر خواهد بود.سعی کنید این مطالب را که در هر دوروز یکبار منتشر میکنیم با نشر آن در شبکه های اجتماعی به ما نیز دراین امر زیبا و فرهنگی یاری نمایید.

ازاینکه با ما همیشه همراه هستید بسیار خرسند و متشکریم
به امید پیروزی و موفقیت وب سایت های شما و سربلندی ایرانی طرح.


Tuesday, July 26, 2016« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution