آموزش هامعرفی سایتهمه مطالب

بهترین وب سایت برای طراحان وب سایت_قسمت اول

بنام طراح هستی

در قسمت اول این مقاله سعی داریم که دو سایت دیگر برای شما عزیزان معرفی کنیم که میتوانید در این سایتها مقالاتی درمورد طراحی وب و همچنین طراحی های ایده آل را فرا بگیرید.

این مقالات صرفا برای طراحان وب سایت است و برای کاربران عادی فضای مجازی ممکن است کاربردی نداشته باشد.

امیدواریم ازین مقاله نیز لذت کافی را برده باشید.

بهترین وب سایت برای طراحان وب سایت_قسمت اول

در این ماه بحث ها خبرهای بسیار زیادی برای طراحان وب سایت و برنامه نویس ها بوده است, چندین کنفرانس و statrtup برگزار شده است و منابع بسیار جدیدی هم برای آنها به وجود آمده است. همچنین ابزارهای کسب و کار و منابع طراحی و آیکون ها و ابزارهای سیستم های مدیریت محتوا و بسیاری از منابع دیگر. در این مقاله که از سری مقاله های طراحی وب سایت و معرفی منابع این حوزه که در شرکت طراحی وب سایت اطلس وب برای شما فراهم شده است, قصد داریم شما را با بسیاری از این منابع آشنا نماییم و همچنین فونت های رایگان بسیار زیادی را به شما معرفی نماییم.

تمامی مواردی که در این لیست به شما معرفی میشوند کاملا رایگان هستند, البته در داخل آنها چند نرم افزار پولی هم قرار دارد.  تمام طراحان و برنامه نویس های وب سایت از مبتدی تا پیشرفته میتوانند از این منابع استفاده نمایند.

اگر شما خوانندگان محترم و بازدید کنندگان وب سایت هم منبعی را میشناسید میتوانید در فیسبوک شرکت طراحی وب سایت ایرانی طرح آن را معرفی نمایید تا دیگر دوستان هم به آنها دسترسی داشته باشند.

وب سایت StringBean

در این وب سایت میتوانید به بسیاری از کدهای CSS که برای طراحی وب سایت بسیار مهم میباشد میتوانید دسترسی داشته باشید. زبان CSS امروزه برای طراحی سایت چه طراحی سایت استاتیک و چه طراحی سایت داینامیک میتواند بسیار سودمند باشد. در این وب سایت ها میتوانید دقیقا خواسته های طراحی خود را پیدا نموده و از آنها در طراحی های سایت های خود نیز استفاده نمایید. برای استفاده نمودن از سرویس های از پیش طراحی شده این وب سایت باید در ابتدا در این وب سایت ثبت نام نمایید.

بهترین وب سایت برای طراحان سایت

وب سایت Gutenberg

در این وب سایت میتوانید Typography های وب سایت ها را متوجه شوید و از آنها در جهت طراحی های بسیار مدرن و خوب نیز استفاده نمایید. با استفاده از این وب سایت ها در نهایت وب سایت های مدرنی را طراحی خواهید نمود و کاربران در وب سایت شما بیشتر و برای مدت زمان بالاتری باقی خواهند ماند. دیدن این وب سایت را برای گرفتن ایده های طراحی و برنامه نویسی به همه طراحان وب سایت توصیه مینماییم. از این ایده های طراحی میتوانید در طراحی های خود نیز استفاده نمایید.

بهترین وب سایت برای طراحان سایت

منتظر قسمت های بعدی باشید…..

ادامه دارد…..

قسمت دوم این مقاله را میتوانید از اینجا مطالعه کنید.

حراجمعه سابین سرور

اسفندیار سلیمانی

نزدیک به 10 سال هست که تو زمینه برنامه نویسی وب و سرور داره فعالیت میکنه. اهل ریسک های خطرناک هست و اصلا تو خودش محدودیت نمیبینه. عاشق شرکتیه که تاسیسش کردن. اسفندیار عاشق پیشرفت و یادگیریه و هر ثانیشو دوست داره پیشرفت کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا