آموزش هامعرفی سایت

بهترین وب سایت برای طراحان وب سایت_قسمت دوم

بنام خداوند هستی

در قسمت دوم این مقاله سعی داریم که دو سایت دیگر برای شما عزیزان معرفی کنیم که میتوانید در این سایتها مقالاتی درمورد طراحی وب و همچنین طراحی های ایده آل را فرا بگیرید.

این مقالات صرفا برای طراحان وب سایت است و برای کاربران عادی فضای مجازی ممکن است کاربردی نداشته باشد.

امیدواریم ازین مقاله نیز لذت کافی را برده باشید.

 

بهترین وب سایت برای طراحان وب سایت

می توانید قسمت اول این مقاله را نیز از اینجا مطالعه کنید.

وب سایت Frend

در این وب سایت میتوانید برای طراحی های خوب و ایده آل Front-end مقالات بسیار متعددی را دانلود نموده و از این مطالب طراحی در طراحی های سایت های استاتیک و طراحی های سایت ها داینامیک خود نیز استفاده نمایید. البته در این وب سایت لزومی ندارد تا ثبت نام نمایید و به صورت رایگان میتوانید از این اطلاعات نیز استفاده نمایید. دیدن این وب سایت را به همه طراحان وب سایت مخصوصا طراحان بخش استاتیک وب سایت توصیه مینماییم.

وب سایت RichCSS

در این وب سایت میتوانید مطالب و مقاله های بسیار خوبی را در زمینه طراحی بخش کدنویسی CSS را داشته باشید و از آنها در طراحی های خود نیز استفاده نمایید. امروزه استفاده از زبان CSS برای هر طراح وب سایتی بسیار مهم و ضروری تلقی میگردد و تمامی طراحان وب سایت اعم از طراحان وب سایت های استاتیک و طراحان وب سایت های داینامیک باید این زبان طراحی را بلد باشند. امروزه زبان CSS را میتوانیم برای طراحی سایت ارزان و طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت نمایشگاهی و طراحی سایت وکلا و طراحی سایت فروش فابل و طراحی سایت دانلود فایل و طراحی سایت گردشگری و طراحی سایت پزشکی و پزشکان و طراحی و سئو سایت و بهینه سازی سایت و طراحی بسیاری از سایت های دیگر نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

منتظر قسمت های بعدی باشید…..

ادامه دارد…..

 

حراجمعه سابین سرور

اسفندیار سلیمانی

نزدیک به 10 سال هست که تو زمینه برنامه نویسی وب و سرور داره فعالیت میکنه. اهل ریسک های خطرناک هست و اصلا تو خودش محدودیت نمیبینه. عاشق شرکتیه که تاسیسش کردن. اسفندیار عاشق پیشرفت و یادگیریه و هر ثانیشو دوست داره پیشرفت کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا