معرفی سایتهمه مطالب

بهترین وب سایت برای طراحان وب سایت_قسمت چهارم

وب سایت Microsoft Flow

در این وب سایت میتوانید به خوبی از سرویس های مایکروسافت نیز استفاده نمایید و همچنین این سرویس های از پیش طراحی شده را با وب سایت خود نیز یکپارچه نمایید. در این وب سایت میتوانید همچنین سرویس های خود را که از قبل آنها را طراحی و برنامه نویسی نموده اید را در این وب سایت به دیگران معرفی نمایید و از آنها حتی کسب درآمد نمایید. همه این سرویس ها برای طراحی وب سایت نیز میتواند مفید باشد.

 

flow(1)

وب سایت Bookmark

در این وب سایت میتوانید تکنیک و تکنولوژی Drag & Drop را به راحتی در وب سایت خود نیز پیاده سازی نمایید. البته این سرویس در هر جای وب سایت نمیتواند زیاد مورد استفاده قرار بگیرد ولی در مواقعی که به خوبی استفاده گردد در نهایت میتواند باعث بهبود عملکرد وب سایت شما گردد. دیدن این وب سایت را به همه طراحان وب سایت های استاتیک و طراحان وب سایت های داینامیک نیز توصیه مینماییم.

bookmark

وب سایت MJML App

در این وب سایت میتوانید به بسیاری از تم ها و قالب هایی دسترسی داشته باشید که این قالب ها میتواند در نهایت برای بهتر و مدرنتر شدن طراحی وب سایت شما منجر گردد. هر چقدر طراحی سایت بهتر باشد در نهایت کاربر برای مدت زمان بیشتری در داخل وب سایت طراحی شده توسط شما باقی خواهد ماند.

mjml(1)

وب سایت Simplified JavaScript Jargon

در این وب سایت میتوانید کدهای جاوااسکریپتی را داشته باشید که میتواند در نهایت در طراحی سایت های استاتیک و طراحی سایت های داینامیک شما نیز مورد استفاده قرار بگیرد. در این وب سایت همچنین میتوانید به طراحان و برنامه نویس های دیگر هم دسترسی داشته باشید و از ایده های آنها در طراحی های سایت های خود نیز استفاده نمایید.

jargon

وب سایت UTM Builder

اگر به دنبال وب سایتی هستید که این وب سایت بتواند در زمینه طراحی وب سایت کمک بسیار زیادی را به شما نماید در این وب سایت میتوانید تکنیک ها طراحی سایت را داشته باشید. در این وب سایت همچنین میتوانید با دیگر طراحان وب سایت نیز ارتباط برقرار نمایید و از آنها در مورد نوع و سبک طراحی نیز سوالاتی نیز بپرسید. دیدن این وب سایت را به طراحان وب سایت های استاتیک و طراحان وب سایت های داینامیک نیز توصیه مینماییم.

utmbuilder

وب سایت Create

در این وب سایت میتوانید برای طراحی های سایت های خود نیز شکل های بسیار زیاد و زیبایی را ایجاد نمایید و از آن ها در طراحی های خود نیز استفاده نمایید. البته در این وب سایت میتوانید از نرم افزار برای موبایل نیز استفاده نمایید تا در نهایت ارتباط بیشتر و بهتری با خود وب سایت داشته باشید. ایده های بسیار خوبی در طراحی این وب سایت استفاده شده است که در نهایت این ایده های میتواند باعث طراحی وب ساتی های مدرن نیز گردد.

 

وب سایت Stashes.io

در این وب سایت میتوانید تکنیک ها و مقاله هایی را دانلود نمایید و در اختیار داشته باشید که در نهایت باعث موفق شدن وب سایت شما خواهد شد. در این وب سایت همچنین طراحان وب سایت موفق نیز معرفی شده است که میتوانید از تجربه های طراحی آنها نیز استفاده نمایید. البته امروزه طراحان وب سایت ها بیشتر به دنبال وب سایت هایی هستند که به آنها در زمینه طراحی سایت ایده های لازمه را بدهد. ولی این وب سایت میتواند کلی ایده های خوب در زمینه طراحی وب سایت و گرافیک وب سایت و همچنین برنامه نویسی وب سایت در اختیار شما قرار دهد.

stashes

وب سایت Sympli

اگر از آن دسته از طراحان وب سایتی هستید که دوست دارید در وب سایتی اسکچ های طراحی را دانلود نمایید و یا آن وب سایت به شما در این زمینه طراحی ایده هایی را بدهد دیدن این وب سایت را فراموش نکنید. در این وب سایت اطلاعات طراحی و گرافیک وب سایت به خوبی دسته بندی شده اند و شما میتوانید در کسری از ثانیه به این اطلاعات طراحی دسترسی داشته باشید.

 sympli

وب سایت Fontea

در این وب سایت میتوانید به فونت هایی دسترسی داشته باشید که در وب سایت گوگل نیز قابل دسترسی و استفاده شدن میباشد. در این وب سایت میتوانید فونت هایی دیگری را هم پیدا نمایید که در طراحی وب سایت شما به صورت مستقیم میتواند مورد استفاده قرار بگیرد. در خود طراحی این وب سایت ایده های بسیار خلاقانه نیز طراحی و پیاده سازی شده است که در نهایت میتواند وب سایت های خوبی را در نهایت طراحی نمایید.

fontea

وب سایت Maki

در این وب سایت هم میتوانید آیکن های بسیار زیبا و از پیش طراحی شده ای را داشته باشید و از آنها در طراحی های خود نیز استفاده نمایید. البته این نکته را به خاطر داشته باشید که تمام آیکن های طراحی شده در این وب سایت کاملا رایگان میباشند و شما میتوانید بدون هیچ گونه محدودیتی از این آیکن ها نیز استفاده نمایید. البته وب سایت های دیگری نیز در این رابطه وجود دارد ولی این وب سایت میتواند کمک بسیار زیادی را در این زمینه به شما نماید.

maki

حراجمعه سابین سرور

اسفندیار سلیمانی

نزدیک به 10 سال هست که تو زمینه برنامه نویسی وب و سرور داره فعالیت میکنه. اهل ریسک های خطرناک هست و اصلا تو خودش محدودیت نمیبینه. عاشق شرکتیه که تاسیسش کردن. اسفندیار عاشق پیشرفت و یادگیریه و هر ثانیشو دوست داره پیشرفت کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا