اخبار جدیدمعرفی سایتهمه مطالب

بهترین وب سایت برای طراحان وب سایت_قسمت آخر

با سلام خدمت دوستان

امروز تصمیم به این گرفتیم که معرفی سایت ها را به تعجیل بیندازیم چرا که در روزهای اتی برنامه های بسیار زیبایی برای وب سایت داریم.

بنابراین در اخرین قسمت معرفی این وب سایت به ۱۴ عدد وب سایت دیگر پرداختیم که میتوانید از انها در طراحی های خود بهره مند شوید.

 

 

برای مطالعه قسمت اول تا چهارم می توایند از لینک های زیر استفاده کنید.

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

بهترین وب سایت برای طراحان وب سایت_قسمت آخر

وب سایت FourZeroFour

در این وب سایت میتوانید به مجموعه ای بینظیر از صفحات ۴۰۴ نیز دسترسی داشته باشید و از طراحی های از پیش طراحی شده این وب سایت برای زیباتر نموده وب سایت خود نیز استفاده نمایید. در این وب سایت بر اساس موضوعات مختلف طراحی های صفحه ۴۰۴ نیز برای شما انجام شده است و شما در نهایت میتوانید به راحتی آن صفحه را دانلود نموده و در طراحی های سایت های استاتیک و طراحی های سایت های داینامیک خود ینز استفاده نمایید.

 ۴۰۴

وب سایت Smartmockups

در این وب سایت می توانید به زیباترین قالب ها و طراحی های از پیش طراحی شده وب سایت دسترسی داشته باشید. البته همانطور که میدانیم این طراحی ها میتواند در نهایت باعث بهتر و زیباتر شدن وب سایت خواهد شد و همچنین کاربران از دیدن آن وب سایت احساس رضایت خواهند نمود. البته استفاده تمام از این قالب ها در نهایت دست طراح وب سایت را در طراحی خواهد بست. این درست است که خود طراح وب سایت بتواند آیتم های خودش را در طراحی ایجاد و یا ویرایش نماید.

 smartmockups

وب سایت Carrd

در این وب سایت میتوانید به اطلاعات و کدهای طراحی سایت های ریسپانسیو نیز دسترسی داشته باشید و از این تکنیک ها در طراحی های سایت های استاتیک و طراحی های سایت های داینامیک خود نیز استفاده نمایید. امروزه طراحی سایت ها ی ریسپانسیو و یا طراحی سایت های واکنش گرا در نهایت باعث موفق تر شدن وب سایت مورد نظر خواهند شد. دیدن این وب سایت را به همه طراحان وب سایت توصیه مینماییم.

 carrd

وب سایت Logo Foundry

در این وب سایت بالای ۶۰۰۰ کاراکتر و آبجکت های مختلف برای طراحی لوگو وجود دارند که میتوانید از تمامی سرویس های از پیش طراحی شده در این وب سایت استفاده نموده و به صورت رایگان لوگوی مورد نظر خود را نیز طراحی و پیاده سازی نمایید. در این وب سایت ایده های بسیار خلاقانه طراحی نیز استفاده شده است که میتواند برای تمامی طراحان وب سایت و برنامه نویس های وب سایت بسیار جذاب باشند.

 foundry(1)

وب سایت Flexbox Grid

در این وب سایت میتوانید کدهای Flexbox که در طراحی وب سایت امروزه زیاد مورد استفاده قرار میگیرد را داشته باشید و از آن در طراحی های سایت های خود نیز استفاده نمایید. البته این نکته را به یاد داشته باشید که استفاده از این تکنیک طراحی در نهایت باعث سریع لود شدن وب سایت شما در مرورگر کاربران خواهد شد.  استفاده از این تکنیک زبان CSS را میتوانید در طراحی سایت املاک و طراحی سایت شخصی و طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت نمایشگاهی و طراحی سایت گردشگری و طراحی سایت وکلا و طراحی سایت پزشکی و پزشکان و طراحی بسیاری دیگر از سایت ها نیز میتواند مورد استفاده قرار داد.

 flexbox(1)

وب سایت Fwrdto.me

در این وب سایت میتوانید سرویس های از پیش طراحی شده ای را داشته باشید که میتوانید سرویس های ایمیل خود را به راحتی مدیریت نمایید. در این وب سایت ایده های خوبی برا ی مدیرت ایمیل ها نیز بیان شده است که میتوانید با مراجعه به این وب سایت و ثبت نام در این وب سایت از تمامی سرویس های این وب سایت نیز استفاده نمایید. دیدن این وب سایت را به همه طراحان و برنامه نویس های وب سایت نیز توصیه مینماییم.

 fwrdto

وب سایت Pitch Card

در این وب سایت میتوانید شبکه های اجتماعی خود را که می تواند چندین حساب کاربری نیز باشد را مدیریت نمایید. البته سرویس های از پیش طراحی شده ای که برای استفاده در وب سایت ها در اختیار شما قرار میدهد هم در این وب سایت نیز ارائه شده است. در این وب سایت همچنین مجامع زیادی در زمینه طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب سایت نیز معرفی شده است که در نهایت میتواند توانایی شما را در طراحی سایت نیز افزایش دهد.

 pitchcard

وب سایت Sherbit

در این وب سایت میتوانید اطلاعات و دیتاهای خود را در وب سایت مدیریت نمایید و در نهایت کاربران در وب سایت نهایت لذت و تجربه ای بسیار زیبا را داشته باشند. در این وب سایت البته مقاله هایی هم در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت نیز در این وب سایت موجود میباشند که در نهایت میتوانید اطلاعات طراحی سایت خود را در این وب سایت ارتقاء دهید.

 sherbit

وب سایت Pagekit

در این وب سایت میتوانید با استفاده از CMS رایگانی که برای شما طراحی شده است اقدام به طراحی سایت نمایید و تمامی بخش های تشکیل دهنده یک وب سایت را طراحی نمایید. البته در این وب سایت طراحی های اختصاصی هم براب شما انجام میدهند که در نهایت قیمت آنها بسیار زیاد میباشند. دیدن این وب سایت را برای گرفتن ایده های طراحی سایت به تمامی طراحان و برنامه نویس های وب سایت توصیه مینماییم.

 pagekit

وب سایت Worona

در این وب سایت میتوانید تم های WordPress را به راحتی دانلود نموده و به راحتی و کسری از ثانیه وب سایت مورد نظر را طراحی و پیاده سازی نمایید. البته این نکته را به یاد داشته باشید که طراحی وب سایت با این سیستم های مدیریت محتوا در نهایت نمی تواند کاربر وب سایت را به هدف نهایی خود برساند. ولی برای طراحی سریع وب سایت میتواند گزینه مناسبی نیز باشد. دیدن این وب سایت را از دست ندهید.

 worona

وب سایت Homizio Nova

در این وب سایت میتوانید فونت های بسیار زیبا از نوع sans-serif را دانلود نمایید و در طراحی های سایت های خود نیز از این فونت های بسیار زیبا استفاده نمایید. امروزه یکی از مهمترین عواملی که در طراحی سایت میتواند باعث موفق تر شدن وب سایت نیز گردد استفاده از فونت های بسیار زیبا و خوب میباشد. در نهایت در این وب سایت خود شما هم اگر طراح فونت هستید میتوانید فونت مورد نظر خود را در این وب سایت آپلود نمایید.

 homizio

وب سایت Sweet Sorrow

در این وب سایت هم میتوانید فونت های بسیار زیبایی را دانلود نمایید و در طراحی های سایت های خود نیز از این فونت ها نیز استفاده نمایید. البته این نکته را به یاد داشته باشید که بعضی از این فونت ها در این وب سایت پولی میباشند و برای استفاده نمودن از آنها باید حتما مبلغ مورد نظر نیز پرداخت گردد. این نکته را به یاد داشته باشید که استفاده از فونت خوب در نهایت میتواند وب سایت شما را بسیار موفق نیز نماید.

 sorrow

وب سایت Ludicrous

در این وب سایت میتوانید فونت های دست نویسی را دانلود نمایید و در طراحی های سایت های خود نیز استفاده نمایید. البته در این وب سایت میتوانید با خود طراح فونت نیز ارتباط برقرار نمایید و از آنها در مورد طراحی فونت ها و تکنیک های طراحی سایت مطالبی را پیدا نمایید. دیدن این وب سایت را به همه طراحان وب سایت های استاتیک و طراحان وب سایت های داینامیک نیز توصیه مینماییم.

 ludicrous

وب سایت Goldin

در این وب سایت میتوانید بهترین و جامع ترین فونت هایی را دانلود نمایید و از این فونت های از پیش طراحی شده در طراحی های سایت های  خود نیز استفاده نمایید. البته این مطلب را به یاد داشته باشید که نوع فونت به کار برده شده در طراحی سایت نیز باید با موضوع وب سایت نیز ارتباط داشته باشد و در نهایت کاربران از دیدن آن وب سایت احساس خوبی را داشته باشند.

goldin

حراجمعه سابین سرور

اسفندیار سلیمانی

نزدیک به 10 سال هست که تو زمینه برنامه نویسی وب و سرور داره فعالیت میکنه. اهل ریسک های خطرناک هست و اصلا تو خودش محدودیت نمیبینه. عاشق شرکتیه که تاسیسش کردن. اسفندیار عاشق پیشرفت و یادگیریه و هر ثانیشو دوست داره پیشرفت کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا