وردپرسویدئوهای آموزشی

آموزش ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه duplicator در وردپرس

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان ، همراهان و کاربران محترم شرکت ایرانی طرح

اگر بخواهید سایت خود را بصورت کامل و بدون هیچ عیب و ایرادی به هاست دیگر یا از روی لوکال هاست به هاست آنلاین منتقل کنید اگر بصورت دستی این کار را انجام دهیدمطمئنا به مشکل برخورد کرده و زمانبر خواهد بود . بدین منظور باید افزونه مناسب برای اینکار را نصب کنید و برای کار انتقال از آن استفاده کنید.

ویدیو آموزش ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه duplicator در وردپرس

در این ویدئو آموزشی نحوه ساخت بسته نصبی از وردپرس در لوکال هاست را برایتان آموزش میدهیم.

 

aparat-iranitarh

youtube-logo-iranitarh

ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه dupliucator

با استفاده  از افزونه dupliucator میتوانید به آسانی بسته نصبی دریافت کنید و این افزونه در مخزن وردپرس ثبت شده و بیش از ۸۰۰۰۰۰ بار نصب و فعال سازی شده است .

بسته نصبی وردپرس

بسته نصب کننده وردپرس یک فایل فشرده زیپ شامل  تمام افزونه ها، قالب ها، هسته وردپرس و تمامی محتویات دیتابیس می باشد و شما میتوانید تنها با چند کلیک روی سایت خود نصب کنید و سایت وردپرسی خود را بدون هیچگونه تغییراتی بر روی هاست دیگر اجرا کنید!

نصب و راه اندازی افزونه dupliucator در پیشخوان وردپرس منویی تحت عنوان dupliucator افزوده میشود که با کلیک روی این گزینه به بخش تنظیمات افزونه انتقال می یابید.

ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه

با کلیک بر روی افزونه dupliucator به صفحه تنظیمات اصلی افزونه dupliucator وارد شوید و در این قسمت عملیات ساخت پکیج را آغاز کنید. با استفاده از گزینه Create New به بخش ساخت بسته نصبی وردپرس وارد شوید.

ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه doplicator

در این قسمت شما باید اطلاعات بسته نصبی را بصورت دقیق وارد کنید .

ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه doplicator

در قسمت Name  نام بسته نصبی خود را انتخاب کنید و بعد از اتمام روی گزینه Next کلیک کنید و وارد مرحله بعد یعنی اسکن کردن فایل ها ، قالب ها ، افزونه ها و اطلاعات شوید.

ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه doplicator

در قسمت بعدی افزونه  dupliucator  کل سایت شما را اسکن کرده و بسته نصبی را برای ساخت میکند . بعد از پایان اسکن صفحه ای مطابق شکل زیر ظاهر میشود :

ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه doplicator

با کلیک روی گزینه Build به dupliucator اعلام میکنیم که بسته نصبی ما را آماده کندو صفحه جدید مشابه صفحه اسکن خواهید دید که بسته نصبی را برای دانلود آماده میکند.

ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه doplicator

بعد از پایان دو گزینه به نام های Inistaller و Archive  ظاهر میشوند کهبا کلیک بر روی هر دو میتوانید    بسته نصبی را دانلود کنید و بصورت یک فایل زیپ در یک فایل قرار دهید و فایل آماده شده بسته نصبی شما خواهد بود و برای هر سایتی که میخواهد میتوانید نصب کنید

ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه doplicator

از توجه شما به مقاله آموزش ساخت بسته نصبی با استفاده از افزونه doplicator در وردپرس متشکریم.

نظرات انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

حراجمعه سابین سرور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا