همه مطالبوردپرس

رفع خطای آیا مطمئنید که می خواهید این کار را انجام دهید؟ در وردپرس

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم شرکت ایرانی طرح

خطاهای رایجی که در سیستم های مدیریت محتوا وجود دارد مخرب نبوده بلکه شما را از وجود مشکلات در آن سیستم با خبر میکند. امروز میخواهیم خطای آیا مطمئنید که می خواهید این کار را انجام دهید؟ در وردپرس را با هم بررسی کنیم.

رفع خطای آیا مطمئنید که می خواهید این کار را انجام دهید؟ در وردپرس

رفع خطای آیا مطمئنید که می خواهید این کار را انجام دهید؟

این خطا زمانی رخ میدهد که وردپرس شما آدرسی را بررسی میکند و به آن نمی رسد و جستجو بی نتیجه میماند در این زمان پیغام خطا را به شما نشان میدهد.

بررسی علت خطا 

رایج ترین این خطا نصب قالب و افزونه  میباشد. برای پیدا کردن قالب و افزونه ای که سازگار با وردپرس نمیباشد باید تک تک آنها را غیرفعال کنید تا افزونه یا قالبی که سازگاری ندارد را پیدا کنید.

بررسی افزونه‌ها

با تغییر نام پوشه افزونه ها می توانید تمامی آنها را غیرفعال کنید تا مراحل بررسی شروع شود. سپس به صفحه افزونه ها در وردپرس مراجعه کنید . در آنجا خطاهای زیر را مشاهده میکنید:

رفع خطای آیا مطمئنید که می خواهید این کار را انجام دهید؟ در وردپرس

بعد از مشاهده تصویر فوق باید ببینید که آیا خطای مورد نظر وجود دارد یا خیر؟ اگر خبری از خطای  آیا مطمئنید که می خواهید این کار را انجام دهید؟ نبود یعنی مشکل از افزونه هاست و باید افزونه مخرب را پیدا کنید.

بررسی قالب های نصب شده روی وردپرس  

قبل از انجام هر کاری بهتر است از قالب خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و در کامپیوتر ذخیره کنید سپس آنرا از روی هاست حذف کنید. در ادامه وردپرس شما روی قالب پیشفرض میرود. حالا میتوانید بررسی کنید که خطای “آیا مطمئنید که می خواهید این کار را انجام دهید؟” مربوط به قالب است یا خیر.

در صورت عدم وجود مشکل در منبع مشخص باید چه کنیم؟ 

در ابتدا باید یک نسخه پشتیبان از وردپرس خود تهیه کنید سپس تمامی فایل های موجود بغیر از wp-content را حذف کنید . حال یک وردپرس جدید نصب کنید در اینصورت یک فایل جدید wp-config.php ایجاد میشود. با استفاده از فایل قدیمی اطلاعات را در این فایل جایگزین کنید . تمامی خطوط کدها بغیر از define را حذف کنید.

حالا فایل جدید را ذخیره کنید. مشاهده میکنید خطا برطرف شده است.

از توجه شما به مقاله رفع خطای آیا مطمئنید که می خواهید این کار را انجام دهید؟  خرسندیم.

سوالات انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

حراجمعه سابین سرور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا