تکنولوژی

هواوی برای کاربران دسترسی به حالت عملکرد عادی گوشی را فراهم میکند.

بعد از مشخص شدن نتایج غیر واقعی و تقلب در بنچ مارک هواوی دسترسی به عملکرد عادی گوشی فعال میشود.

روز گذشته خبری مبتنی بر تقلب در گوشی هواوی در نتایج بنچ مارک مشخص شد که وقتی گوشی در حالت بنچ مارک قرار میگیرفت این مکانیزم روی گوشی نیز فعال شده و عملکردی مافوق عملکرد عادی گوشی نمایش داده میشد.

بعد از رسوا شدن هواوی در تقلب بنچ مارک این شرکت چینی اعلام کرد که دسترسی به علکرد حالت عادی را برای گوشی های خود مقدور میکند و گوشی ها قادر به وارد شدن به performance mode یا حالت عادی خواهند شد.

چنین تغییر هواوی برای محقق سازی حقوق مصرف کنندگان عملی خواهد شد.علاوه بر آن بهینه سازی باعث عملکرد بهتر سرعت دستگاه شده ولی در عین حال مصرف شارژ گوشی نیز به مراتب افزایش خواهد داد. این ویژگی در نسخه بعدی رابط کاربری EMUI 9.0 در دسترس خواهد بود.

بر اساس گزارش AnandTech هواوی بعد از بنچ مارک روی گوشی آنر بخصوص بنچ مارک ۳DMark گوشی‌های پی ۲۰، پی ۲۰ پرو، نوا ۳ و آنر پلی را از لیست خود حذف کرد. از آنجایی که نتایج بنچ مارک غیر واقعی بود گوشی های هوشمندی که تست میشوند عملکرد معمولی و عادی را نمایش نگذاشته و نتایج غیرواقعی خواهد بود.

در حقیقت تغییر جدید هواوی دسترسی به عملکرد عادی را برای کاربران باز گذاشته و به این معنی نمیباشد که همه چیز به اتمام رسیده است چرا که این تغییر تنها برای کاربرانی خوب میباشد که نتایج بنچ مارک و عملکرد بهینه را دنبال میکنند. این دسترسی برای گیمر ها هم خبر خوشحال کننده ای خواهد بود  بدین معنی که اگر قبل از بازی حالت عملکرد عادی را فعال کنند  مانع تقلب در نتایج بنچ مارک نمی شوند. کارشناسان بنچ مارک بر این باورند که دسترسی به عملکرد عادی گوشی های هواوی امتیازات بنچ مارک و تغییرات نشان داده شده بی تاثیر نخواهد بود.

از توجه شما به مقاله امروز متشکریم . منتظر نظرات انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .

حراجمعه سابین سرور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا