سی پنل

مشکل عدم اتصال دامنه جدید به هاست

با سلام خدمت کاربران عزیز و محترم شرکت ایرانی طرح در این مقاله قصد داریم روش های حل مشکل عدم اتصال دامنه جدید به هاست را خدمت شما ارائه دهیم.

زمانی که به مشکل عدم اتصال دامنه جدید به هاست سی پنل برخورد میکنیم دلایل انگشت شماری برای این مشکل میتوان مثال زد مانند اختصاص دادن دامنه به حساب کاربری و افزودن دامنه جدید به هاست از طریق بخش دامنه جلوگیری میکند .

شما میتوانید برای انتقال دامنه خود به صفحه انتقال دامنه مراجعه کنید.

دلایلی که در ادمه مطلب به آن اشاره میکنیم را بررسی کنید و ببینید مالکیت یا (ownership) آن تایید نشده است.

 

مشکل عدم اتصال دامنه جدید به هاست

موارد زیر همگی از موارد امنیتی میباشد :

  1. آیا dns های دامنه خود را جدیدا تغییر داده اید یا رکورد جدید برای دامنه خود ایجاد کرده اید؟ اگر dns های دامنه و یا رکورد های آن را تغییر داده اید ممکن است زمان کافی برای ست شدن dns  برای انتشار دامنه نگذاشته باشید.زمان مورد نیاز برای تغییرات رکوردها ۳۰ دقیقه و بسته به نوع دامنه ها ۶ – ۴۸ ساعت برای تغییرات dns ها منتظر بمانید.
  2. اگر بخواهید مالکیت را تایید یا verify کنید و تایید نشده است ممکن است سیستم ما در صفحه مربوطه بلاک شده باشد. در این مورد باید با پشتیبانی تماس بگیرید.
  3. متن تاییدیه برای ارسال به حروف بزرگ و کوچک حساس است برای مثال ۰e259158 با ۰E259158 متفاوت است.
  4. زمانی که کد تاییدیه به آدرس ایمیل ارسال میکنید و ارسال نمیشود این بدان معناست که سرویس دهنده ایمیل آنرا در لیست خاکستری قرار داده است و آنرا به  عنوان اسپم تشخیص داده و برای رفع این مشکل دو راه وجود دارد : آدرس ایمیل ادمین و ثبت کننده دامنه را در هوییز تغییر داده و یا با پشتیبانی تماس بگیرید .
  5. در صورت دریافت پیغام ارتباط دامنه شما با اکانت دیگر باید آنرا از اکانت دیگر حذف کنید در این مورد باید با ادمین اکانت خود تماس بگیرید. در صورت خرید دامنه جدید یا مزایده دامنه شما نمیتوانید دامنه را از اکانت جدید حذف کنید و باید با پشتیبانی تماس بگیرید یا مستندات مالکیت دامنه را ارائه دهید. برای حل و فصل این پروسه ۳ روز یا بیشتر ممکن است طی مراحل قانونی به طول بینجامد.
  6. در صورت عدم تغییر رکورد  NS باید آنرا مطابق با dns هایی که مطابق با dns هایی که در ایمیل برایتان ارسال میگردد ویرایش کنید.
  7. اگر از دامنه ir استفاده میکنید و به تازگی ثبت کرده اید ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان برای تایید و ثبت دامنه ir و اتصال به هاست زمان میبرد.

برای تنظیم و انتشار dns ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت منتظر بمانید تا دامنه روی هاست ست شود.

در صورتی که مراحل گفته شده را به درستی طی کرده باشید و همگی صحیح باشد ولی همچنان مشکل اتصال دامنه به هاست وجود داشته باشد با ارسال تیکت از پشتیبانی هاست خود درخواست راهنمایی کنید.

از توجه شما به مقاله مشکل عدم اتصال دامنه جدید به هاست سپاسگذاریم.

مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

حراجمعه سابین سرور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا