آموزش سئوآموزش ها

فاکتورهای سئو _قسمت ۲۱

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

 

۱۰۱- در About me  انجمن ها یک معرفی زیبا از خودتان بنویسید و لینک دهید.

در انجمن ها ثبت نام کنید و لینک وب سایت خود را در بیوگرافی خود قرار دهید. این روش هنوز هم کار می کند و تاثیر گذار هم است و منسوخ نشده است  ، شما می توانید در انجمن هایی که بسیار فعال هستند ثبت نام کرده و در قسمت Aboudme  در باره من اسم و لینک سایت خود را به صورت کاملا اصولی و زیبا بنویسید .

دقت کنید که زیاده روی خوب نیست و عجله هم کار شیطان است . پس با حوصله مثلا هرروز در ۲ انجمن ثبت نام کنید . زیاده روی هیچوقت نکنید . می توان گفت یک بک لینک طبیعی و نوفالو برای شما محسوب می شود.

 

۱۰۲-از صفحات غنی از اطلاعات علمی لینک دریافت کنید.

 

گوگل صفحاتی که غنی از اطلاعات علمی باشند را خیلی دوست دارد و در اولویت های نتایج خود آنها را نمایش می دهد . برخی وب سایت ها علمی یا وبلاگ ها صفحات با ارزشی را دارا می باشند که ممکن است آن مطالب ۱۰ صفحه هم باشید و متشکل از ۱۰۰۰۰ کلمه و یا واژه باشد که این سایت ها در خواست کنید لینک سایت شما را در این صفحات غنی از مطالب علمی قرار بدهند .

اگر این کار را کرده باشید به زودی تاثیر آن برروی ترافیک سایت خود را مشاهده می کنید .

۱۰۳ -از صفحاتی که غنی از مطالب علمی هستند و مالتی مدیا دارند نیز لینک دریافت کنید.

 

گوگل سایت هایی را که در مطالب علمی و غنی خود از مالتی مدیا (عکس یا فیلم ،گادکست و … ) قرار می دهند را دوست دارد و ارزش زیادی به این وب سایت ها دارد . سعی کنید از طریق مکاتبه با مدیران این گونه وب سایت ها از آنها درخواست کنید که لینک سایت شما را در آن صفحه قرار بدهند . در ضمن شما می توانید با ارسال نظر و درج لینک وب سایت خود در کادر مربوط به نظرات این کار را نیز انجام بدهید . توجه کنید که برای دریافت لینک از انکرتکست anchortext  یا کلمه کلیدی خود سایت تان لینک دریافت کنید .

 

۱۰۴-در موقع درج نظرات زیر پست سایت های غنی از اطلاعات دقت کافی داشته باشید.

 

یکی از روش های خطر ناک پر کاربرد و متداول ترین راه های جذب لینک نظرات گذاشتن در قسمت کامنت های وبلاگ ها میباشد . این روش یکی از موثر ترین روش های جذب لینک محسوب می شود که در قسمت کامنت وبلاگ و سایت ها با اسم و ایمیل و وب سایت و متن مورد نظر ، نظر درج کنید . اگر مدیران وب سایت ها نظر شما را تایید کنند در دید عموم قرار خواهد گرفت و اسم مورد نظر شما + لینک سایت تبدیل به بک لینک خواهد شد که بسیار هم مفید میباشد .

 البته سعی کنید در نظرات به جای انکرتکست یا همان کلمه کلیدی در قسمت اسم نظرات یک اسم دیگر وارد کنید نه کلمه کلیدی تاجریمه نشوید . گوگل وقتی واکنش برخی سئو کار ها را دید و اکنش نشان داد و گفت اگر شما می خواهید از وبلاگ ها و نظرات لینک دریافت کنید موردی نیست دریافت کنید اما از کلمه کلیدی سایت خودتان استفاده نکنید چون شما جریمه خواهید شد .

 

۱۰۵-  در شبکه های اجتماعی پر بازدید و پرکاربرد لینک سایتتان را درج کنید.

در گذشته گوگل به وب سایتهای اهمیت بیشتری می داد که مقالات و پست های بیشتری در وب سایت خود داشتند و داخل این مطالب نیز پر از مطالب علمی بود . اما در حال حاضر گوگل این رفتار را از خود حذف کرده و امروزه به وب سایتهایی که مقالات خود را بیشتر در شبکه های اجتماعی پرکاربرد امروزی و مورد تایید گوگل منتشر می کنند و مردم نیز آن ها را لایک کرده و کامنت می گذارند اهمیت بیشتری می دهند.

در حقیقت بایستی دقت داشته باشید پستی که مطلبی که ارائه میکنید در شبکه های اجتماعی نیز هوادار داشته باشند. سعی کنید حتی مطلب خودتان را در پیج های شبکه های اجتماعی خود نیز بصورت کامل کپی کنید. البته سعی کنید ابتدا در سایت خودتان ایندکس شود سپس اقدام به کپی در شبکه های اجتماعی کنید تا شما را کپی کار نشناسد.

حراجمعه سابین سرور

اسفندیار سلیمانی

نزدیک به 10 سال هست که تو زمینه برنامه نویسی وب و سرور داره فعالیت میکنه. اهل ریسک های خطرناک هست و اصلا تو خودش محدودیت نمیبینه. عاشق شرکتیه که تاسیسش کردن. اسفندیار عاشق پیشرفت و یادگیریه و هر ثانیشو دوست داره پیشرفت کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا