وردپرس

مقدار متن برای نوشته ها در وردپرس چقدر باید باشد؟

با سلام و وقت بخیر خدمت کاربران محترم شرکت ایرانی طرح

احتمالا تا به حال متوجه شده اید که مقدار متن پیشنهادی در وردپرس باید ۳۰۰ کلمه باشد تا مورد توجه موتورهای جستجو قرار بگیرد. مقالات طولانی در مقایسه با مقالات کوتاه تر رتبه بهتری را کسب میکنند. تنها طولانی بودن مقاله ملاک نیست بلکه باید کیفیت و جذابیت بهتری داشته باشد . تولید کنندگان محتوا معمولا تا ۱۰۰۰ کلمه میتوانند در مقالات خود بنویسند و این مقدار در سئوی وردپرس استاندارد و بهتر است. به دلیل اهمیت بالای آن در فاکتورهای سئو به اصل مطلب در مقاله زیر پی ببرید.

مقدار متن برای نوشته در وردپرس چقدر باید باشد؟

مقدار پیشنهادی متن در وردپرس

در این مقاله قصد داریم از میزان و اهمیت وردپرس برای شما سخن بگوییم و نکاتی برای بهبود متن و بهینه سازی آن برای رسیدن به مقدار مطلوب را برای شما شرح دهیم.

علت رنک بالای نوشته های طولانی درگوگل چیست؟

در صورت رساندن مقاله به ۱۰۰۰ کلمه یا بیشتر شانس خود را برای گرفتن رتبه خوب از گوگل افزایش میدهید.  دلایل متعددی برای اهمیت مقدار نویسه در وردپرس وجود دارد از جمله اگر شما  متنی را طولانی بنویسید کلمه کلیدی را در آن بیشتر بکار میبرید این یعنی نمیتوانید متن خود را طولانی کنید اما کلمه کلیدی را به همان میزان نباید بالا ببرید. به احتمال زیاد نوشته باید دارای تیتر و لینک های بیشتر و از همه مهمتر تصاویر زیاد در مقاله خود باشید.

مقدار متن برای نوشته در وردپرس چقدر باید باشد؟

توانایی خواندن و طول نوشته های وبلاگ

اگر نتوانید محتوای بیش از ۱۰۰۰ کلمه را خوب بنویسید سخت خوانده میشود . برای خواندن این نوع مقالات باید حرفه ای عمل کنید و به متن جذابیت خواندن رسانده تا مشتریان از خواندن متن طولانی رنجیده نشوند. محتوای طولانی بدون جذابیت باعث میشود یا کاربر آنرا نخواند یا سریعا از آن صفحه خارج شده و نرخ خروج بالا برود. این نوع مقالات در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته نمیشوند و در گوگل نیز رتبه خوبی کسب نمی کنند. در نهایت باید توجه داشته باشید که اگر مقالات را طولانی بنویسید همه چیز را باید برای آن در نظر بگیرید تا هم برای کاربران جذاب بوده و هم در گوگل رتبه خوبی کسب کند.

مقدار پیشنهادی توسط افزونه yoast seo  به شما اطلاع داده میشود و اگر تعداد کلمات کمتر از ۳۰۰ کلمه باشد با پیام “تعداد کلمات از ۳۰۰ کلمه مقدار پیشنهادی کمتر است. یک مقدار کلمات بیشتر اضافه کنید.” مواجه میشوید

نتیجه گیری 

مقدار پیشنهادی متن در وردپرس حداقل ۳۰۰ کلمه است. به عبارت دیگر حداقل مقداری که باعث رتبه گرفتن مطلب شما میشود ۳۰۰ کلمه است. در صورتی که تجربه نوشتن محتوای طولانی و با کیفیت دارید مطلب خود را تا ۱۰۰۰ کلمه و بالاتر برسانید تا رتبه خوبی از گوگل کسب کنید و اگر نمیتوانید سعی کنید بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ کلمه تنظیم کنید تا محتوای استانداردی را ارائه نمیایید.

از توجه شما به مقاله مقدار متن برای نوشته در وردپرس چقدر باید باشد؟ خرسندیم.

نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

 

 

حراجمعه سابین سرور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا