تکنولوژی

راه اندازی یوتیوب مخصوص کودکان

کمپانی گوگل به تازگی نرم افزاری را طراحی و راه اندازی کرده است که مشابه سایت اشتراک گذاری ویدیو ، یوتیوب می باشد که برای استفاده کودکان طراحی و راه اندازی شده است .

این نرم افزار ویژه که صرفا برای استفاده کودکان طراحی شده است فضا برای آنها امن تر می کند.

راه اندازی یوتیوب کودکان توسط گوگل

در یوتیوب کودکان امکان نظارت بر این نرم افزار توسط والدین وجود دارد و والدین می توانند به صورت کامل بر فضای این نرم افزار نظارت نمایند. همچنین در این نرم افزار محدودیت های خاصی نیز در نظر گرفته شده است.

نرم افزار یوتیوب کودکان که توسط گوگل راه اندازی شده است در حال حاظر تنها در آمریکا قابل دسترسی می باشد و بزودی نیز در بریتانیا نیز در دسترس کودکان قرار خواهد گرفت.

یوتیوب کودکان

انجمن پیشگری از خشونت علیه کودکان از این راه اندازی نرم افزار یوتیوب برای کودکان توسط کمپانی گوگل ، حمایت کرده است . یکی از سخن گویان این موسسه خیریه گفته است که بزرگ ترین چالش حفاظت از نسل نوین کودکان، برقراری امنیت آنها در اینترنت است و آغاز به کار یوتیوب کودکان اقدام خوبی در این جهت است..

او گفته است که این برنامه با استقبال فراوان پدران و مادرانی روبرو می شود که می خواهند مطمئن شوند کودکان شان در معرض محتوای نامناسب قرار نمی گیرند.

راه اندازی یوتیوب کودکان توسط گوگل

والدین می توانند در این نرم افزار مدت زمانی را که کودک می تواند صرف تماشای ویدئو کند محدود کنند یا امکان جستجوی آن را خاموش کنند.

 

یوتیوب کودکان کانال ها و فهرست های پخش متنوعی خواهد داشت که به چهار دسته تقسیم می شود: نمایش ، موسیقی، آموزش و کاوش. کاربران همچنین می توانند موضوعات مشخصی را جست وجو کنند.

 

این نرم افزار که صرفاً روی دستگاه های اندروید گوگل در دسترس قرار می گیرد، رایگان خواهد بود.

 

منبع : بخش تکنولوژی وبلاگ ایرانی طرح

حراجمعه سابین سرور

بهنام باقری

بهنام باقری هستم 5 سالی میشه که در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی به صورت تخصصی فعالیت میکنم و هم اکنون در شرکت ایرانی طرح مشغول به کار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا