با سلام خدمت تمامی مشتریان عزیز شرکت ایرانی طرح

باتوجه به اطلاعیه هایی که در روزهای قبل از طریق شبکه های اجتماعی منتشر کرده بودیم ، سرور های جدید از دیتاسنتر هتزنر آلمان تهیه گردیده اند و مراحل کانفیگ و آماده سازی آنها رو به اتمام است و تا چند ساعت آینده آماده میزبانی مشتریان گرامی هستند.

به همین جهت و برای جلوگیری از بروزهرگونه مشکل در خدمت دهی به شما عزیزان خواهشمندیم از ساعت 18 ( 6 عصر ) روز دوشنبه 22 مرداد 1397 لغایت تا زمان اتمام فرایند انتقال که از طریق همین آگهی منتشر خواهد شد هیچ تغییری برروی هاست های خود اعمال نکنید. 

مراحل شروع و اتمام انتقال به صورت کامل از طریق همین آگهی به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

این انتقال تنها شامل سرویس های زیر می باشد :
هاست ارزان آلمان 
هاست حرفه ای آلمان
هاست سی پنل آلمان 
نمایندگی هاست حرفه ای آلمان
نمایندگی هاست ارزان آلمان
هاست درصدی و هاست رایگان 
هاست های اسپانسری


تاریخ انتشار این اطلاعیه : 22 مرداد 1397

ساعت شروع انتقال در همین قسمت درج خواهد شد.

شروع انتقال : ساعت 18:30 دقیقه روز دوشنبه 22 مرداد 97

کاربران گرامی انتقال تمامی اطلاعات سرورهای آلمان به سرور های جدید ممکن است تا 12 الی 24 ساعت زمان نیاز داشته باشد . لطفا تا زمانی که اطلاعیه اتمام انتقال را دریافت نکرده اید از اعمال تغییرات در هاست خود جدا خوداری فرمایید.

انتقال سرور ها در ساعت 17 روز سه شنبه  23 مرداد 97 به اتمام رسیده است.


کاربران سرویس های هاست ارزان - هاست حرفه ای - هاست سی پنل - هاست نامحدود - هاست اسپانسری و رایگان نیاز به تغییر IP و DNS ندارند.

نمایندگان گرامی IP های جدید برای شما عزیزان ارسال گردید . لطفا برروی دی ان اس ها ست نمایید.


کاربرانی که پس از انتقال سرور ها مشکل در دسترسی به پنل کاربری خود در ایرانی طرح دارند لطفا یکبار از طریق فراموشی رمز عبور ، اقدام به تغییر رمز عبور خود کنند . Monday, August 13, 2018« برگشت