هاست دایرکت ادمین ایران – هاست ایران دایرکت ادمین – هاست ایران

هاست دایرکت ادمین ایران – هاست ایران دایرکت ادمین – هاست ایران

هاست دایرکت ادمین ایران

هاست دایرکت ادمین ایران

هاست دایرکت ادمین ایران

در میزبانی وب داخل ایران آرامش خاطر را به همراه کیفیت باما تجربه خواهید کرد . در هاست ایران شما تا ۳ برابر سرعت بیشتر را نیز در کنار کیفیت تجربه می کنید .

هاست دایرکت ادمین ایران مناسب برای آن دسته از افرادی می باشد که تمایل دارند اطلاعات وب سایت های آنها برروی سرور های ملی نگهداری شوند و همچنین امکان دسترسی به وب سایت از داخل ایران با سرعت بالاتری باشد.

هاست ایران دایرکت ادمین

با توجه به اینکه سرور های شرکت ایران در داخل ایران میزبانی می شود سرعت دسترسی به سایت های موجود برروی این سرور ها توسط کاربران ایرانی بسیار بالا خواهد بود . علت این موضوع نیز نزدیکی مسیر بین کاربر و سرور میزبان می باشد.

به همین دلیل ما هاست دایرکت ادمین ایران را به افرادی پیشنهاد می کنیم که قصد دارند تا سایت آنها با سرعت هرچه بیشتری در اختیار کاربرانشان قرار گیرد.

 

هاست ایران

هاست ایران ، میزبانی شده در داخل کشور به دلیل استفاده از بستر داخلی و فواصل کم بین کاربران و سرور باعث پینگ پایین و سرعت بارگزاری بالاتر نسبت به سرویس های خارج کشور هستند که این مورد باعث شده در چند سال گذشته حجم زیادی از سایت های میزبانی شده بر روی هاست ایران قرار داشته باشند

 چرا هاست ایران ؟

با توجه به اینکه امروزه سرعت لود هر وب سایت تاثیر قابل توجه ای دارد و یکی از فاکتورهای سئو نیز می باشد استفاده از هاست ایران به دلیل نزدیکی مسافت بین کاربران و وب سایت شما سرعت لود سایت برای کاربران داخل ایران افزایش خواهد یافت و از این نظر نیز می توانید نظرات مثبت کاربران را نسبت به سایت خود جلب کنید .

امکانات جانبی قابل ارائه برای سرویس هاست دایرکت ادمین ایران

۱ – نصب رایگان انواع سایت ساز ها : سرویس هاست دایرکت ادمین ایران همواره از تمامی سیستم های مدیریت محتوای تحت php ‌مانند: جوملا، وردپرس، دروپال و دیتالایف پشتیبانی می کند . درصورتی که با نصب و راه اندازی این سایت ساز ها مشکل دارید می توانید با ارسال درخواست از واحد پشتیبانی درخواست نصب هر کدام از سایت ساز های مورد نیاز خود را داشته باشد. ما به رایگان برای خریداران نصب خواهیم کرد.

۲-  بکاپ گیری منظم و هفتگی : شرکت ایرانی طرح از تمامی سرویس های هاست ایران به صورت هفتگی بکاپ گیری کرده و در یک سرور دیگر در خارج از ایران اقدام به ذخیره سازی بکاپ ها می نماید .

۳-  انتقال رایگان اطلاعات : درصورتی که پیش از این از سرویس های دیگر شرکت های همکار استفاده می کردید و اکنون قصد انتقال سایت خود برروی هاست ایران دایرکت ادمین شرکت ایرانی طرح را دارید می توانید مشخصات هاست قبلی خود را به واحد پشتیبانی ارسال کنید تا اطلاعات شما در کمترین زمان ممکن منتقل شوند.

۴-  مانیتورینگ ۲۴ ساعته : واحد تیم فنی شرکت ایرانی طرح به صورت ۲۴ ساعته تمامی وب سایت هایی که از سرویس هاست ایران شرکت ایرانی طرح استفاده می کنند را زیر نظر گرفته اند تا از هرگونه بروزمشکل و اختلال در سرور در جهت استفاده نا صحیح یکی از سایت های میزبانی شده برروی سرور جلوگیری کنند تا به صورت دائمی کیفیت خدمات و سرویس ها در سطح بالایی قرار داشته باشند.

۵- پشتیبانی ۲۴ ساعته : پشتیبانی خوب و حرفه ای در طول ۲۴ ساعت روز و در طول ۷ روز هفته معنای واقعی یک هاست و خوب و با کیفیت می باشد . یک هاست با کیفیت همواره باید دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته باشد که شرکت ایرانی طرح این پشتیبانی ۲۴ ساعته را وظیفه خود دانسته و همواره از طریق  پرتابل کاربران و چت آنلاین و تلفنی به مشتریان خود ارائه می کند.