فاکتور های سئو و بهینه سازی 9

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت

در بسیاری از وب سایت های ایرانی و خارجی شاهد مقالات زیادی در این زمینه بودیم که متاسفانه برخی از لحاظ سئوبی ارزش خطاب میشدند و یا بسیار طولانی نوشته شده اند که کاربران از خواندن این گونه مقالات صرف نظر میکنند و رها کرده و مقاله جدید را انتخاب می کنند و میخوانند که کوتاه تر باشد. ازین رو ما تصمیم گرفتیم ، مقالات را به صورت خلاصه،دسته بندی شده و کوتاه تر در قسمت های مختلف بنویسیم که درک مقالات برای شما مناسب باشد و مورد قبول واقع شود.

قسمت نهم مقاله منتشر شد. مشکلی بود  از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

 

۴۱-داخل محتوای وب سایت خود به محتواهای مشابه لینک دهی نمایید.

این مورد معمولا توسط برخی افراد و وب سایت های بزرگ خبرِ،دانلودی و.. رعایت می شود. احتمالا درموقع خواندن این سری مقالات دیده باشید که  ایرانی طرح داخل هرکدام از این پست ها ، ۳-۵ بار لینک خارجی به سایت خود لینک دهی میکند.

مثال : ۵ سطر فوق را مشاهده کنید که نوشته شده است برای خواندن قسمت هشتم اینجارا کلیک کنید.به این روش ، لینک دهی خروجی درخود سایت می گویند.

تذکر : سعی کنید درهرمقاله بیشتر از ۳-۵ لینک ایجاد نکنید و این چند بار را نیز با رعایت اعتدال و اصول و قوائد مورد نیاز انجام دهید.  

۴۲-با اهمیت بودن کیفیت لینک های داخلی سایت به مطالب.

همانطور که می دانید هر صفحه از سایت دارای Page Authority و domain Authority است که یک معیار سنجش کیفیت و اعتبار یک صفحه را از نظر موتور های حستجو مشخص می کند ، و معمولا عدد هر کدام از این شاخصه ها از ۰تا۱۰۰  است .
نکته : اگر دوست دارید میزان Authority صفحه خودرا داشته باشید ، می توانید از وب سایت هایی نظیر moz.com کمک بگیرید .

تذکر : اگر  وب سایتی را می شناسید که داری Page Authority بالایی است ، از صاحب وب سایت درخواست نمایید تا لینک شما را با هزینه و یا بدون هزینه در آن صفحه قرار بدهد.
مثال : اگر وب سایتی دارید که Page Authority صفحه شما حدود عدد ۵۰ باشد به این منظور است که Url از نظر موتور های جستجو اهمیت بالایی است . 

۴۳-از وب سایت خود لینک های غیر فعال را حذف کنید.

این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که در وب سایت و محتوایی که تولید می کنید ،هیچ گاه به لینک های خراب و شکسته لینک ندهید. یعنی اگر وب سایتی دارید و به یکی از مقالات خود، لینک یک وب سایت را می نویسید و آن لینک هم اکنون غیر فعال است آن را غیر فعال نمایید.(بسیار مضر است)

تذکر: اگر در وب سایت خودتعداد زیادی لینک خروجی دارید و وقت نمی کنید که آن هارا جدا گانه تغییر دهید پس توصیه این است که تمام لینک های خروجی را در حالت nofollow قرار دهید. 

۴۴-در وب سایت لینک های همکاری در فروش قرار دهید و فعال کنید.

یکی از راه هایی بیشتراز سئو برای یک وب سایت مورد نیاز است طراحی ،راه اندازی و فعال کردن سیستم همکاری در فروش است.

سیستم همکاری در فروش چیست؟

اگر به ایرانی طرح و قسمت پشتیبانی بروید و منوی بازاریابی را باز کنید مشاهده میکنید که یک قسمتی است که به کاربران یک لینک ارائه میدهد و کاربر با پخش این لینک به دوستان ، برای خود مجموعه گیری می نماید . اگر چنانچه یکی از زیرمجموعه ها محصولی از ایرانی طرح خرید یا تمدید نماید به حساب کاربر اصلی در ایرانی طرح ۱۰درصد از هزینه پرداخت شده را مشاهده خواهد نمود که به این سیستم ،سیستم همکاری در فروشمی گویند. 

۴۵-سعی کنید خطاهای Html سایت خودرا رفع کنید.

اگر طراح وب سایت هستید که این مقاله را می خوانید ، یا اگر شخص هستید و می خواهید به کسی نگارش برنامه نویسی سایت را بدهید، این نکته را برای خود و طراح قالب متذکر شوید که قالب سایت شمارا با حداقل خطای Html طراحی کند زیرا گوگل وب سایتهایی که خطاهای کد نویسی دارند را دوست ندارد (اهمیت زیادی قائل نیست). 

**این مقاله در تاریخ ۹۵/۰۶/۰۴ با اصلاح غلط های املایی و درج تصویر آپدیت شد.

موفق باشید.

آیا این پاسخ مفید بود؟

 چاپ این مقاله

خوانده شده

فاکتور های سئو و بهینه سازی ۱

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت در بسیاری از وب سایت های ایرانی و خارجی شاهد مقالات زیادی در...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 6

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت در بسیاری از وب سایت های ایرانی و خارجی شاهد مقالات زیادی در...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 16

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت   از قسمت ۱۵ تا ۲۶ مقاله آموزشی سئو سعی میکنیم به طور کامل...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 3

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت در بسیاری از وب سایت های ایرانی و خارجی شاهد مقالات زیادی در...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 14

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت در بسیاری از وب سایت های ایرانی و خارجی شاهد مقالات زیادی در...

Powered by WHMCompleteSolution