فاکتور های سئو و بهینه سازی 16

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت

 

از قسمت ۱۵ تا ۲۶ مقاله آموزشی سئو سعی میکنیم به طور کامل از تمامی اصول سئو صحبت کنیم.توجه داشته باشید که ما دوست نداریم به شما سئوی تقبلی یا سئوی کلاه سیاه آموزش دهیم . تمامی اصولی که برای شما ذکر میکنیم توسط خود ایرانی طرح از قبل طی روزهایی تست و آزمایش  می شود و به همین دلیل با تاخیر منتشر می شوند. اما بدون شک بهترین مقالات سئو می باشند که برای شما بازگو میکنیم.امیدواریم لذت ببرید از خواندن این سری مقالات

۷۶- کلاس c آی پی ها بسیار مفید هستند.

اخیرا گوگل اعلام کرده بود که به کلاس c ایپی ها به شدت توجه می کند. این به چه معنی است ؟ کلاس c در ip  چیست ؟ چرا گوگل به کلاس C توجه بیشتری دارد؟این سوالاتی است که بعداز خواندن این قسمت حتما در ذهن شما ایجاد خواهد شد. پس به پاسخ این سوالات دقت کنید. همانطور که می دانید هر سرور دارای یک آی پی مشخصی می باشد که توسط آن آی پی مدیریت و شناخته می شود ، و هر آی پی از ۴ کلاس تشکیل شده است. که عبارتند از کلاس های :a,b,c,d  . خب حالا سوالتون این است که چرا به کلاس c توجه میکند؟ به این علت به کلاس c توجه خاصی می کند که این کلاس رنج آیپی یک کشور را مشخص می کند. خب این موضوع روشن شد که چرا اهمیت خاصی به کلاس c در ایپی ما دارد. بنابر این نتیجه میگیریم که شما اگر دوست دارید برای سایت خود لینک دریافت کنیدو یک بک لینک طبیعی و قدرتمندی دریافت کنید بایستی از سرور هایی با کلاس c متفاوت لینک دریافت کنید نه از یک کلاس سی بلکه از کلاس های c متفاوت از همه کشورهای دنیا باید لینک دریافت کنید تا گوگل به اعتبار سایت شما مشکوک نشود. این فاکتور را می توان گفت یکی از اصلی ترین فاکتور های دریافت لینک محصوب می شود که از جریمه شدن سایت شما توسط گوگل جلوگیری کرده و لینک بیلدینگشما را طبیعی تر جلوه می دهد.  

۷۷-تعداد صفحاتی که یک سایت به شما لینک می دهد مهم هستند.

از وب سایت هایی که لینک خریداری می کنید مطمئن هستید؟ به تعداد صفحاتی که از یک سایت به شما لینک دهی می شود آگاهی دارید؟ آیا  عواقب این کار را از قبل سنجیده اید؟ یکی دیگر از فاکتورهای مهم سئواین است که برای دریافت لینک از سایت های دیگرپول پرداخت نکنید.کمی عجیب است؟ خب حال دلیل این فاکتور را عرض می کنیم.گوگل بسیار تنفر دارد از تقلب در سئو و بازاریابی اینترنتی ! خب حال چطوری؟گوگل می گوید برای گرفتن لینک قدرتمند پول پرداخت نکنید و لینک تقلبی دریافت نکنید  بلکه شما بایستی بصورت کاملا استاندارد لینک گیرینمایید.  

۷۸- از تگ alt بنر های تبلیغاتی در سایت ها لینک دریافت کنید.

یکی از راه های موفقی که در بک لینک گرفتن است ، استفاده از تگ alt  در بنر های تبلیغاتی می باشد. گوگل این کار را بسیار دوست دارد که در تصاویر شما تگ alt رعایت شده باشد و همچنین دوست دارد که از وب سایتی که لینک دریافت میکنید تگ alt را برای شما در نظر گرفته است یا خیر؟ بنابر این حتما توجه داشته باشید اگر قرار است در وب سایت بزرگی تبلغیات بنری انجام دهید حتما سفارش کنید به مدیر وب سایت که از تگ alt نیز در بنر شما استفاده کند که باعث افزایش رتبه شما در کلمه کلیدی مورد نظر و همچنین برخی استفاده های مفید دیگر خواهد شد. نکته حائز اهمیت این است که اگر قصد تبلیغات دارید بدون استراتژی اینکار را انجام ندهید و حداقل برای یکسال تبلیغات را در وب سایتی بزرگرزرو نمایید.    

۷۹- از دامنه های مختلف با پسوند های edu. و gov. و ac.ir لینک دریافت کنید.

این یکی از فاکتورهای مهم به شمار می آید در زمینه سئو و بهینه سازی سایت که به شما می گوییم. سعی کنید از کلیه پسوندهای دامنه ها لینک بگیرید. این یکی از روش های لینک بیلدینگ می باشد که بسیار تاثیر زیادی درموفقیت شما در سئو و بهینه سازی سایت شما دارد. بر فرض مثال شما نباید برای سایت خود تنها از دامنه های آی آر یا دات کام (.ir & .com ) استفاده کنید، بلکه بایستی از کلیه پسوند های دامنه های ملی یا دامنه بین المللی استفاده کنید. تنها در اینصورت می باشد که گوگل لینک گیری شما را تقلب محسوب نکرده و برای شما و سایت شما امتیاز مثبت قائل خواهد بود. بنابراین در بک لینک گرفتن حتما از کسانی که در این زمینه ماهر هستند سوال بفرمایید. میتوانید از ایرانی طرحنیز هم اکنون مشاوره خود را به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

۸۰-از دامنه ها و صفحاتی که authority بالایی دارند لینک دریافت کنید.

یکی از شاخصه های مهم  اعتبار صفحات اینترنتی authority می باشد که توسط شرکت موز (moz.com) که یکی از بزرگ ترین شرکت های علمی تحقیقاتی در زمینه موفقیت در موتورهای جستجو هاست ارائه شده است. هر صفحه از وب سایت ها دارای authority  متفاوتی می باشند که از اعداد ۱ تا ۱۰۰ نشان گر authority های یک صفحه اینترنتی می باشند. بسیار خب ! فرض کنید می خواهید اعتبار یک وب سایت را بررسی کنید.حتما قبل ازینکا ر در اینترنت سرچی خواهید کرد و ابزار ان را خواهید جست! بهترین راهی که برای شما پیشنهاد میکنیم استفاده از وب سایت https://moz.com/researchtools/ose/  و بعد از وارد کردن url سایت موردنظر شما آتوریتی سایت را به همراه تولبار میتوانید نصب کنید که بعد از آن به هر وب سایتی وارد شوید آتوریتی آن را مشاهده خواهید کرد. داخل لینک بیلدینگ های خودتان سعی کنید همیشه از صفحاتی لینک دریافت کنید که آتوریتی بالایی دارند مانند آتورتی ۴۰ به بالا بسیار قوی محسوب می شود و برای نیز بسیار بسبار مفید می باشد. 

 

منتظر نظرات شما در مورد این مقاله با آغوش گرم هستیم.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

فاکتور های سئو و بهینه سازی 8

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت در بسیاری از وب سایت های ایرانی و خارجی شاهد مقالات زیادی در...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 13

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت برای کاربران و موتور...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 18

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت از قسمت ۱۵ تا ۲۶ مقاله آموزشی سئو سعی میکنیم به طور کامل از...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 19

آموزش سئو و بهینه سازی سایت از قسمت ۱۵ تا ۲۶ مقاله آموزشی سئو سعی میکنیم به طور کامل از تمامی...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 4

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت در بسیاری از وب سایت های ایرانی و خارجی شاهد مقالات زیادی در...

Powered by WHMCompleteSolution