فاکتور های سئو و بهینه سازی 17

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت

از قسمت ۱۵ تا ۲۶ مقاله آموزشی سئو سعی میکنیم به طور کامل از تمامی اصول سئو صحبت کنیم.توجه داشته باشید که ما دوست نداریم به شما سئوی تقبلی یا سئوی کلاه سیاه آموزش دهیم . تمامی اصولی که برای شما ذکر میکنیم توسط خود ایرانی طرح از قبل طی روزهایی تست و آزمایش  می شود و به همین دلیل با تاخیر منتشر می شوند. اما بدون شک بهترین مقالات سئو می باشند که برای شما بازگو میکنیم.امیدواریم لذت ببرید از خواندن این سری شمقالات
۸۱-از دکمه های اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.
اگر درسایت خود محتوای اختصاصی و کاملا علمی و آموزشی قرار می دهید این را نیز در نظر بگیرید که این کار به تنهایی کافی نیست و شما باید محتوایی تولید کنید که از نظر کاربر ارزشمند باشد که کاربر را بعد از خواندن مطلب شما تحریک کند تا این مطلب ارزشمند را به اشتراک بگذارد. از تاثیر شبکه های اجتماعی مانند (فیسبوک ,گوگل پلاس,لینکداین,اینستاگرام و ...) غافل نشوید.بهترین معرف شما به سرتاسر دنیای عظیم اینترنت هستند چرا که میتوانید با این روش مشتریان بساری را به سمت سایت خود جذب کنید و آن ها را مشتری خود نمایید. 
۸۲-لینک دادن به وب سایت های اسپم برای سایت شما نیز مضر خواهد بود.
موقع لینک دادن به سایت های دیگر بسیار هوشیار باشید.ممکن است سایتی که به آن لینک می دهید از نظر گوگل اسپم شناخته شده باشد.برای گوگل بسیار مهم است که وقتی در سایت خود به وب سایتی دیگرلینک می دهید این لینک سالم باشد یا اسپم!. به موضوعی می توان گفت گوگل می گوید به وب سایتی که لینک داده اید مطمئن هستید که سالم است یا ازنظر فنی خراب و اسپم گونه است؟ بنابراین سعی کنید حتما , اگر در مطالب و سایت خود به سایت دیگری لینک می دهید حتما آن را nofollow قرار دهید. یعنی با این کار شما به گوگل می فهمانید که من نمی خواهم از اعتبار سایت خودم به سایت لینک شده ببخشم. برای نوفالو کردن لینک ها نیز هم بصورت دستی میتوانید با کدهای html انجام دهید و هم برای همه سیستم های مدیریت محتوا افزونه و ابزار هایی موجود هستند که بصورت کلی و جزئی اینکار را انجام می دهند. 
۸۳-برای دریافت بک لینک در حوزه کاری خود از همکاران خود کمک بگیرید.
برای دریافت بک لینک همیشه باید استراتژی خاصی داشت . معلومات خوبی داشت .بک لینک چیزی نیست که آن را شوخی گرفته و از هر سایت بی ارزشی برای سایت خود استفاده کنیم.اگر دوست دارید ارزش لینک های شما بیشتر شود بایستی از همکاران حوزه کاری خود بک لینک دریافت کنید. فرض کنید ایرانی طرح درتمام زمینه های طراحی و میزبانی و سئو فعالیت دارد و هرکدام نیز یک وب سایت جدا هستند.حالا اگر یک وب سایت هاستینگ یا یک وب سایت مرتبط با موضوع سئو به یکی از سایت های ما که مرتبط هستند لینک بدهد ارزش آن لینک به قدری بالا است که گوگل ارزش این لینک را بین هردو سایت تقسیم می کند. درنتیجه سعی کنید همیشه برای خرید دریافت بک لینک یک مشاوره از یک متخصص دریافت کنید. 
۸۴- برای کل صفحات سایت خود لینک تهیه کنید نه تنها برای صفحه اصلی سایت.
صفحه اصلی سایت شما از برخی لحاظ دارای ارزش نمی باشد.به نوعی می شود گفت بسیار مهم نیست. صفحه اصلی سایت شما صرفا برای معرفی مختصر محصولات شما مفید است و شما این صفحه را می سازید تا بقیه صفحات خود را به صورت مختصر در آن صفحه معرفی کنید. برخی افراد افراد که خود را سئو کار یا متخصص سئو می نامند متاسفانه بدلیل قیمت ارزان مشتری زیادی نیز دارند و همین باعث می شود مشتری روز به روز به این اششخاص و شرکت ها اعتماد کرده و هزینه بیشتری نمایند. اما از عواقب آن بی اطلاع هستند که ممکن است سایت آنها به چه وضعی دچار شود. بعداز مدتی این اشخاص از عملیات انجام شده بر روی سئوی کلاه سیاه خود دست می کشند و بعد از مدتی نیز مشتریشان احساس می کند یا مشتری اش کم شده است و یا همان فروش محصولاتش. این افراد بصورت کاملا غیر علمی اقدام به خرید بک لینک های مضر و غیر مرتبط می کنند و بدلیل خرید بیشتر تخفیف بیشتری نیز دریافت میکنند که قضیه آن مفصل است. همانطور که می دانید سئو بحثی نیست که در یک روز یا یک هفته یا یک ماه به نتیجه برسد.سئو واقعی و کلاه سفید آن است که به مرور زمان و بصورت ماندگار در رتبه های اول انجام شود و طی مدت زمان بیشتری اثرات خود را نشان می دهد. وقتی برای سایت خود بک لینک تهیه میکنید سعی کنید بک لینکها را مرتبط به هر صفحه مشخصی از سایت خود اختصاص دهید نه تنها برای صفحه اصلی سایت خود. این نکته را هم در نظر بگیرید که " (بک لینک معتبر و ارزشمند به راحتی به دست نمی آید و باید برای تهیه آن زحمت بسیاری را متحمل شد.) " 
۸۵-به عنوان میهمان در سایت های همسایه خود فعالیت کنید.
این روش یکی از موثر ترین روش های بک لینک گیری است. پس این موضوع را بسیار جدی بگیرید. شما می توانید در سایت های همکار خود به عنوان مهمان پست بگذارید.این کاتر بسیار مهم است در امر بک لینک گیری. اگر میخواهید بک لینک طبیعی و قدرتمندی در حوزه کار خود کسب کنید برای اینکار شما نیاز به این دارید که با صاحبان وب سایت هایی که در حوزه کاری شما هستند صحبت کنید و آن ها را راضی کنید که به عنوان مهمان پست بگذارید و باید آن هارا قانع کنید تا اجازه فعالیت به شرط تولید محتوای خود را در وب سایت ایشان به شما دهند. درصورتی که اجازه آن را گرفتید می توانید مطالب وب سایت خود را در آن سایت نیز به نمایش دربیاورید با این شرط که به مطلبی که نوشتید برای سایت خود یک منبع درج کنید. به یاد داشته باشید که این لینکی که به عنوان منبع می گذارید ارزش وب سایت شما را بسیار بیشتر کرده و روز به روز نیز این بک لینک قدرتمند تر می شود  و حذف آن مشکل خواهد بود. مطمئن باشید این یکی از بهترین روش های بک لینک گیری به حساب می آید و روز به روز آن لینک به بهتر شدن سئو نیز کمک خواهد کرد.
منتظر نظرات شما عزیزان هستیم 
موفق باشید

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

فاکتور های سئو و بهینه سازی 5

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت در بسیاری از وب سایت های ایرانی و خارجی شاهد مقالات زیادی در...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 19

آموزش سئو و بهینه سازی سایت از قسمت ۱۵ تا ۲۶ مقاله آموزشی سئو سعی میکنیم به طور کامل از تمامی...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 8

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت در بسیاری از وب سایت های ایرانی و خارجی شاهد مقالات زیادی در...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 20

آموزش سئو و بهینه سازی سایت از قسمت ۱۵ تا ۲۶ مقاله آموزشی سئو سعی میکنیم به طور کامل از تمامی...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 18

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت از قسمت ۱۵ تا ۲۶ مقاله آموزشی سئو سعی میکنیم به طور کامل از...

Powered by WHMCompleteSolution