فاکتور های سئو و بهینه سازی 19

آموزش سئو و بهینه سازی سایت
از قسمت ۱۵ تا ۲۶ مقاله آموزشی سئو سعی میکنیم به طور کامل از تمامی اصول سئو صحبت کنیم.توجه داشته باشید که ما دوست نداریم به شما سئوی تقبلی یا سئوی کلاه سیاه آموزش دهیم . تمامی اصولی که برای شما ذکر میکنیم توسط خود ایرانی طرح از قبل طی روزهایی تست و آزمایش  می شود و به همین دلیل با تاخیر منتشر می شوند. اما بدون شک بهترین مقالات سئو می باشند که برای شما بازگو میکنیم.امیدواریم لذت ببرید از خواندن این سری مقالات
 
۹۱- از anchor text  برای لینک های داخلی سایتتان نیز استفاده کنید.
فرض کنید وب سایت شما ورزشی است و قبلا یک مقاله ورزشی نوشته اید و الان نیز یک مقاله مرتبط با ورزش در سایت خود منتشر میکنید.یکی از روش های موثر در بازاریابی اینترنتی لینک بیلدینگ یا سئوی داخلی سایت است که اگر این روش را با رعایت اصول انجام دهید سایت شما بیشتر در معرض دید کاربران خواهد بود.بطور مثال مقاله ای در مورد ورزش تهیه میکنید. حال به عنوان مثال در مقاله ی خود کلمه بسکتبال را می نویسید.در صورتی که در مقاله های پیشین خود اسمی از کلمه "بسکتبال" برده باشید و مقاله فعلی شما نیز در مورد "بسکتبال" باشد و شما در این مقاله خود برای کلمه بسکتبال لینک مقاله قبلی خود را بدهید به این کار سئوی داخلی و یا لینک بیلدینگ نیز می گویند که در سئو بسیار حائز اهمیت می باشد که باعث می شود  ، موتور های جستجو بیشتر در سایت شما گردش کنند و بیشتر در سایت شما گردش کنند و بیشتر از قبل مطالب شما را ایندکس نمایند. می توان به جرئت گفت که این روش یکی از تاثیر گذارترین روش ها در سئوی سایت می باشد که با رعایت آن مطمئنا ترافیک سایت شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
۹۲-موقعیت لینک های هدایت شده به سایت شما بسیار مهم است.
ببینید دوستان ، اگر همین امروز قصد دارید که به سئوی سایتتان کمک کنید تا اعتبار بیشتری در گوگل کسب کرده و همچنین در فروش خود تاثیر گذار باشید ، ما به شما رپورتاژ آگهی را توصیه میکنیم. اگر قصد دارید که ترافیک سایت شما بیشتر شود و همچنین فروش شما در یک بازه زمانی نیز بیشتر بشود برای شما درج بنر داخل سایت های پربازدید واقعی  را پیشنهاد میکنیم. اما اگر قصد دارید در بازه زمانی طولانی در گوگل اعبتار بیشتری کسب کنید و همچنین موقعیت خود را با ثبات قرار دهید ما به شما آگهی رپورتاژ را پیشنهاد میدهیم که یکی از بهترین  و برترین لینک ها در بک لینک گیری هست. خب ، این توضیحات مهم نبود و صرفا جهت راهنمایی شما عزیزان بود. اما حال به شما مطلب اصلی را میگوییم. ببینید موقعیت لینک هایی که از سایت ها میگیرید بسیار مهم هستند. بطور مثال شما میتوانید داخل منوی سایت مورد نظر،فوتر،سایدبار و ... تبلیغ خود را ثبت کنید و هزینه ان را نیز پرداخت کنید و تاثیر در فروش خود را ببینید. اما باید توجه داشته باشید که این روش برای گوگل دیگر بسیار قدیمی شده است و اهمیت کمی به این لینک ها می دهد. اگر میخواهید لینک مهم و تاثیر گذارتری داشته باشید به مدیر سایتی که قصد تبلیغ دارید بگویید که برای شما رپورتاژ آگهی بنویسد. رپورتاژ مانند یک نوشته است که به همراه چندین لینک در سایت مقصد میگذارید و این لینک ها برترین لینک ها در بک لینک گیری خواهند بود که تاثیر بسزایی را دارند ، اما توجه کنید که این عمل نیز بسیار با هزینه خواهد بود اگر درسایت های بزرگی تبلیغ بگذارید ممکن است هزینه رپورتاژ بالای ۲ میلیون تومان باشد. در هر حال این عمل را فراموش نکنید و در پست های قبلی هم به این موارد کمی اشاره شده بود که دراین فاکتور به طور کامل به آن پرداخت شد. 
۹۳-بک لینک گرفتن از سایت های همکار و موضوع فعالیت خود بسیار مهم است.
ببینید ، فرض کنید یک وب سایت فروش هاست دارید. شما بایستی از سایت همکاران خود لینک دریافت کنید.  بسیاری از کسانی که بک لینک می فروشند به شما در صفحات سایتشان بسیار توصیه میکنند که حتما این پکیج بک لینک را خرید کنید ، اما باید در نظر بگیرید که این افراد فقط برای منفعت شخصی خودشان این صحبت ها را با شما میکنند. پس در نظر بگیرید که همیشه از سایت همکاران خود بک لینک دریافت کنید که موضوع فعالیت سایتشان حداقل ۳۰ درصد فعالیتشان در موضوع فعالیت سایت شما باشد. پس بنابراین اگر سایت فروش هاست دارید نباید از سایتهای تفریحی ، دانلودی لینک دریافت کنید. این لینک ها بیشتر از منفعتشان برای شما ضرر دارند. این موضوع را همیشه در نظر داشته باشید  که "هیچ گرانی بی حکمت نیست وهیچ ارزانی بی علت."
۹۴- موقعی که کلمه کلیدی در متن انتخاب میکنید به قبل و بعد آن توجه کنید.
اگر قرار است در یک وب سایتی یک پستی درج کنید که به سایت خود لینک بدهید و از این صفحه لینک دریافت کنید بایستی اصول را رعایت کنید. اصول دراین جا به این معنی است که : به کلماتی که قبل و بعد از کلمه کلیدی خود می دهید باید دقت داشته باشید. بنابراین وقتی اینو میخونید مطمئن هستیم که به شک می افتید که چرا تا بحال به ذهن خودمان نیامده است. اما شما با این تکنیک براحتی و هوشمندانه میتوانید در کلمه کلیدی منحصر بفرد خود بک لینک بگیرید. البته باید عرض کنیم که این برای زمانی است که در یک سایتی میخواهید رپورتاژ انجام دهید و تبلیغ سایت خود را در آن سایت انجام دهید. اما میتوانید به عنوان مهمان نیز اینکار را انجام دهید. میتوانید از این لینک  و فاکتور شماره ۸۵ این عمل را مطالعه کنید.
۹۵- کلمه کلیدی در تیتر صفحه ای که به شما لینک می دهد نیز حائز اهمیت است.
تیتر و عنوان صفحه ای که در آن صفحه قرار است به نوشته خود لینک دهید نگاه کنید که حتما کلمه کلیدی از موضوع مرتبط با سایت شما در تیتر سایت شما موجود باشد. مثلا اگر تصمیم دارید یک ریپورتاژ آگهی برای دریافت لینک مفید در سایت های پربازدید قرار بدهید، باید دقت کنید که کلمه کلیدی مرتبط با فعالیت وب سایت شما داخل عنوان آن صفحه که متن لینک دار شما قرار میگرد، قرار گرفته باشد، فکر کنم حالا بهتر دارید درک می کنید که چرا نباید از تمام صفحات یک سایت لینک دریافت کنید. این مورد برای تفهیم فاکتور شماره ۷۷ بسیار مهم است.پس این نکته را بسیار رعایت کنید.


موفق باشید

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

فاکتور های سئو و بهینه سازی 18

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت از قسمت ۱۵ تا ۲۶ مقاله آموزشی سئو سعی میکنیم به طور کامل از...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 13

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت برای کاربران و موتور...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 12

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت در بسیاری از وب سایت های ایرانی و خارجی شاهد مقالات زیادی در...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 17

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت از قسمت ۱۵ تا ۲۶ مقاله آموزشی سئو سعی میکنیم به طور کامل از...

فاکتور های سئو و بهینه سازی 3

فاکتور های سئو و بهینه سازی وب سایت در بسیاری از وب سایت های ایرانی و خارجی شاهد مقالات زیادی در...

Powered by WHMCompleteSolution