طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بی کران بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.

طراحی وب سایت های شخصی که توسط شرکت طراحی سایت ایرانی طرح ساعت ارائه می شوند کاملا به طور اختصاصی برای شما طراحی شده و از هیچ وب سایت شخصی دیگری کپی برداری نمی شود ، مگر اینکه شما به ما اطلاع دهید که شبیه به یک سایت خاصی نیاز دارید،   به همین جهت شما می توانید با صرف هزینه مناسب صاحب یک وب سایت اختصاصی یا آماده شوید.

همچنین وب سایت شخصی که توسط ما طراحی می شود کاملا سازگار با موتورهای جستجو بوده و مطالبی که در آن قرار می دهید به سرعت در موتورهای جستجو نمایش داده می شود و در رتبه های بالا قرار می گیرد.

طراحی وب سایت شخصی تخصص ما است و ما بر اساس نیاز و بودجه شما می توانیم راه حل های مختلفی را به شما پیشنهاد دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شخصی با ما از طریق فرم پایین صفحه تماس بگیرید.

فهرست برخی از امکاناتی که طراحی سایت شخصی می تواند داشته باشد عبارتند از:

– اطلاعات فردی شامل :مشخصات کلی،زندگینامه و رزومه کاری
– گالری تصاویر شخصی همراه با دسته‌بندی موضوعی
– یادداشت های روزانه
– نمونه کارها
– اطلاعات تماس
– ارایه فایل در سایت برای دانلود
– برقراری ارتباط بازدیدکنندگان با شما از طریق پست الکترونیک
– مقالات
– لینک دوستان
– اخبار سایت
– RSS feed
– آمار سایت
– نظرخواهی از بازدیدکنندگان
– وضعیت آن یا آف بودن در یاهو
– تبلیغات

 

طراحی سایت ایرانی طرح آمادگی خود را برای راه اندازی وب سایت شخصی شما با قیمتی مناسب و به صورت پویا همراه با پنل مدیریت اعلام میدارد.

همچنین یکی از روش های مناسب برای طراحی سایت شخصی استفاده از سایت ساز وردپرس است، با استفاده از این سایت ساز می توانید در کمترین زمان ممکن با هزینه ای مناسب سایت شخصی مورد نظر را تحویل گرفته و از آن استفاده کنید. مهمترین مزایای طراحی سایت شخصی با سایت ساز پشتیبانی مناسب، هزینه مناسب، امنیت بالا و همچنین آموزش و گارانتی آن است که به همراه سایت به شما تحویل داده می شود.

 


شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را به ایرانی طرح ارسال فرمایید تا هزینه مورد نظر شما برایتان بصورت کامل برآورد شده و سپس با شما تماس گرفته شود. دقت نمایید که در بخش “توصیه شما در مورد طراحی سایت” تمام مواردی که نیاز دارید در وب سایت شما درج شود را انتخاب نمایید!