نمایندگی هاست – نمایندگی هاست سی پنل – نمایندگی هاست ایران

نمایندگی هاست – نمایندگی هاست سی پنل – نمایندگی هاست ایران

نمایندگی هاست حرفه ای

 

نمایندگی هاست ایران

 

 

نمایندگی هاست آلمان

نمایندگی هاست :

نمایندگی هاست لینوکس سی پنل که در ایرانی طرح ارائه می گردد دارای بهترین کیفیت و امکانات می باشد . این نمایندگی ها از سرور اختصاصی ایرانی طرح در دیتاسنتر برج میلاد تهران ارائه می شود .

نمایندگی هاست سی پنل

نمایندگی هاست سی پنل ایرانی طرح این امکان را به شما می دهد که به مشتریانتان با نام تجاری خودتان هاست ارائه کنید و نگران بروز بودن نرم افزار ها ، بالا بودن و امنیت سرور و … نباشید.

نمایندگی هاست لینوکس ایرانی طرح با ارایه کنترل پنل قدرتمند WHM به شما، امکان مدیریت کلیه منابع سرویسهای هاست خود را از قبیل ایجاد مجموعه های هاستینگ مختص به خودتان و کنترل و توزیع منابع مختلف همچون ایمیل، میزان فضا، میزان پهنای باند و … را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد.

نمایندگی هاست لینوکس :

نمایندگی هاست سی پنل ایران برای طراحان وب سایت که مدیریت چندین وب سایت را بر عهده دارند و می خواهند خودشان پلن ها را با توجه به سلیقه خود ایجاد نمایند نیز مناسب میباشد.

امکانات جانبی قابل ارائه برای سرویس نمایندگی هاست ایران

۱ – نصب رایگان انواع سایت ساز ها : سرویس نمایندگی هاست سی پنل همواره از تمامی سیستم های مدیریت محتوای تحت php ‌مانند: جوملا، وردپرس، دروپال و دیتالایف پشتیبانی می کند . درصورتی که با نصب و راه اندازی این سایت ساز ها مشکل دارید می توانید با ارسال درخواست از واحد پشتیبانی درخواست نصب هر کدام از سایت ساز های مورد نیاز خود را داشته باشد. ما به رایگان برای خریداران نصب خواهیم کرد.

۲-  بکاپ گیری منظم و هفتگی : شرکت ایرانی طرح از تمامی سرویس های نمایندگی و هاست های مشتریان شما به صورت هفتگی بکاپ گیری کرده و در یک سرور دیگری اقدام به ذخیره سازی بکاپ ها می نماید . شما می توانید بکاپ مورد نیاز مشتریان خود را از طریق کنترل پنل خود ریستور نمایید و نیازی به ارسال درخواست برای ایرانی طرح نمی باشد.

۳-  انتقال رایگان اطلاعات : درصورتی که پیش از این از سرویس های دیگر شرکت های همکار استفاده می کردید و اکنون قصد انتقال نمایندگی هاست سی پنل خود برروی سرور  شرکت ایرانی طرح را دارید می توانید مشخصات نمایندگی قبلی خود را به واحد پشتیبانی ارسال کنید تا اطلاعات شما در کمترین زمان ممکن منتقل شوند.

۴-  مانیتورینگ ۲۴ ساعته : واحد تیم فنی شرکت ایرانی طرح به صورت ۲۴ ساعته تمامی وب سایت های میزبانی شده برروی نمایندگی ها را زیر نظر گرفته اند تا از هرگونه بروزمشکل و اختلال در سرور در جهت استفاده نا صحیح یکی از سایت های میزبانی شده برروی سرور جلوگیری کنند تا به صورت دائمی کیفیت خدمات و سرویس ها در سطح بالایی قرار داشته باشند.

۵- پشتیبانی ۲۴ ساعته : پشتیبانی خوب و حرفه ای در طول ۲۴ ساعت روز و در طول ۷ روز هفته معنای واقعی یک هاست و خوب و با کیفیت می باشد . یک هاست با کیفیت همواره باید دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته باشد که شرکت ایرانی طرح این پشتیبانی ۲۴ ساعته را وظیفه خود دانسته و همواره از طریق  پرتابل کاربران و چت آنلاین و تلفنی به مشتریان خود ارائه می کند.