فروشگاه ساز دیجی کالا

فروشگاهی به بزرگی دیجی کالا داشته باشید.

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا و به بزرگی دیجی کالا 

 

_

فروشگاه ساز دیجی کالا

طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا

دیجی کالا موفق ترین فروشگاه اینترنتی این روزهای ایران است که تقریبا همه ما یا یکبار از آن خرید اینترنتی انجام داده ایم و یا به صورت آنلاین از این فروشگاه بازدید کرده ایم.
به دلیل موفق بودن این کسب و کار اینترنتی ، بیشتر افراد تمایل بسیار زیادی به داشتن فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا دارند و دوست دارند همانند دیجی کالا موفق به فروش اینترنتی محصولات خود شوند.
ما در ایرانی طرح فروشگاه ساز دیجی کالا را آماده کرده ایم که با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه به شما امکان داشتن فروشگاه اینترنتی شبیه دیجی کالا را می دهد.
در این فروشگاه ساز امکانات بسیار زیادی را که در فروشگاه دیجی کالا وجود دارد فراهم کرده ایم و در واقع با فروشگاه ساز دیجی کالا شما علاوه بر داشتن یک فروشگاه اینترنتی ، امکاناتی همچون دیجی کالا را نیز در فروشگاه خود خواهید داشت.
از جمله این امکانات میتوانیم به : امکان فروش انواع محصولات فزیکی ، پنل مدیریت و پنل کاربری و پنل فروشندگان ، امکان مقایسه محصولات و …. اشاره کنیم .
image
image

طراحی سایت دیجی کالا

_

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در سال ۱۳۸۵ تاسیس شد و هم اکنون در سال ۱۳۹۹ سومین سایت پربازدید ایران و رتبه ۱۳۹ در بین پربازدید های جهان است .

البته به این نکته نیز اشاره کنیم که دیجی کالا تنها فروشگاه اینترنتی ایران نیست و قبل و بعد از آن نیز فروشگاه های بسیار زیادی تاسیس شده اند مانند : بامیلو و زنبیل و مدیسه و … . اکنون شما هم می توانید با استفاده از فروشگاه ساز دیجی کالا در جمع این فروشگاه های اینترنتی ایران قرار بگیرید.

در ادامه امکانات قابل ارائه در این فروشگاه ساز دیجی کالا را عنوان خواهیم کرد.

ویژگی های متمایز کننده ایرانی طرح نسبت به همکاران

_

فروش انواع محصولات

در طراحی فروشگاه انیترنتی دیجی کالا قابلیتی فراهم شده است که بتوانید انواع محصولات فیزیکی را به روش ها و شرایط مختلف به فروش برسانید  . همچنین امکان تنظیم شرایط ارسال پستی وجود دارد.

سئو و بهینه سازی

در فروشگاه ساز دیجی کالا تمام قواعد و اصول سئو و بهینه سازی رعایت شده است تا با خیالی آسوده به گسترش کسب و کار خود فکر کنید و بتوانید در نتایج موتورهای جستجو با قدرت ظاهر شوید.

جلب اعتماد مشتریان

مشتریان همیشه به دنبال امنیت اطلاعات خود هستند تا اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میدهند به بیرون درز پیدا نکند.از این رو برای اعتماد بیشتر میبایست شما حتما نماد اعتماد داشته باشید. ما راه نماد گرفتن را به شما می اموزیم.

امکانات دیجی کالا

در فروشگاه ساز دیجی کالا تمام امکانات موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا پیاده سازی شده است . در حقیقیت شما فروشگاهی با امکانات و ویژگی های مشابه دیجی کالا و به بزرگی دیجی کالا را خواهید داشت.

برخی از نمونه کارهای فروشگاه ساز دیجی کالا

میتوانید دو نمونه از فروشگاه هایی که با فروشگاه ساز دیجی کالا طراحی شده اند را مشاهده کنید.

طراحی وب سایت تیگوکالا

 با مدیریت جناب مهندس مفتح

داشتن وب سایت حرفه ای لایق شماست.
می توانید از طریق دکمه زیر پیش فاکتور خود را دریافت کنید.
دریافت پیش فاکتور

طراحی وب سایت دیجی تندرست

 با مدیریت دکتر هوشمند

شما هم میتوانید صاحب یک وب سایت فروشگاهی شوید
می توانید از طریق دکمه زیر پیش فاکتور خود را دریافت کنید.
دریافت پیش فاکتور

فرصت را از دست ندهید و همین الان سفارش خود را ثبت کنید

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید.