قوانین همکاری در فروش و بازاریابی محصولات

قوانین همکاری در فروش و بازاریابی محصولات

قوانین همکاری در فروش محصولات شرکت ایرانی طرح

شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان با نام تجاری شرکت ایرانی طرح به شماره ثبت ۱۳۸۰ و شناسه ملی :۱۴۰۰۶۵۰۸۳۵۰ برای تمامی مشترکین این شرکت امکانی را در پنل کاربری آنها فراهم نموده است که آنرا همکاری در فروش و یا بازاریابی محصولات ایرانی طرح می نامیم.

همکاری در فروش و یا بازاریابی محصولات شرکت ایرانی طرح بر پایه قوانین موجود در این صفحه اجرا و کنترل می شوند و تمامی مشترکین این شرکت که اقدام به فعال سازی سیستم همکاری در فروش محصولات از پنل کاربری خود کنند ملزم به رعایت تمامی قوانین موجود در این صفحه می باشند.

درصورتی که هم اکنون بازاریاب ایرانی طرح محسوب می شوید و با هر یک از بند های این توافق نامه مخالف هستید هر چه سریعتر جهت خاتمه به همکاری خود با ایرانی طرح اقدام فرمایید.

الف- شرایط پرداخت پورسانت

 1. زمانی که شما از بخش بازاریابی ، سیستم همکاری در فروش ایرانی طرح را برای خود فعال میکنید بازاریاب شرکت ایرانی طرح محسوب خواهید شد و یک لینک اختصاصی جهت بازاریابی و معرفی محصولات ایرانی طرح به دیگران دریافت میکنید و در این صورت مشمول دریافت پورسانت از ایرانی طرح می باشید به این صورت که  ( الف ) کاربران از طریق شما و با کلیک برروی لینک اختصاصی شما با ایرانی طرح و محصولات ایرانی طرح آشنا شده باشند. ( ب ) کاربرانی که ازطریق لینک اختصاصی شما با ایرانی طرح آشنا شده اند حداقل تا ۹۰ روز پس از کلیک برروی لینک شما یکی از محصولات این شرکت را خریداری کنند. ( پ ) کاربرانی که از طریق لینک شما با ایرانی طرح آشنا شده و یکی از محصولات را خریداری کرده اند نباید بلافاصله و یا مدتی کوتاه پس از خرید خود ، اقدام به لغو سرویس و انتقال به شرکت دیگر کنند.
 2. پایه پورسانت بازاریاب جهت واریز به حساب مبلغ ۳۰/۰۰۰ تومان می باشد و تا زمانی که میزان پورسانت بازاریاب به ۳۰ هزارتومان نرسد نمی تواند نسبت به دریافت پورسانت خود به صورت نقدی اقدام کند.
 3. پورسانت شما تنها درصورتی محاسبه خواهد شد که کاربران فقط از طریق لینک شما با ایرانی طرح آشنا شده باشند و خرید خودد را انجام دهند . در غیر این صورت امکان محاسبه پورسانت فراهم نمی باشد. پورسانت به صورت اتوماتیک و بدون دخالت ایرانی طرح توسط سیستم همکاری در فروش محاسبه میگردد.
 4. کاربرانی که به عنوان بازاریاب قصد همکاری با شرکت ایرانی طرح را دارند موظف هستند به هنگام ثبت نام در پرتال کاربران این شرکت ، اطلاعات هویتی خود را به صورت کاملا دقیق وارد نموده و سپس با ارسال مدارک هویتی مانند اسکن کارت ملی و یا شناسنامه جهت تایید هویت و تکمیل پرونده بازاریابی خود در ایرانی طرح اقدام نمایند . ( توجه : یکی از نیاز های واریز پورسانت به حساب بازاریاب ، احراز هویت از طریق ارسال مدارک شناسایی می باشد)
 5. با احراز هویت ، پورسانت بازاریابی تنها به حساب بانکی متعلق به بازاریاب قابل واریز می باشد و به هیچ عنوان شرکت ایرانی طرح پورسانت را به حساب اشخاصی دیگر حتی با درخواست کتبی بازاریاب ، واریز نخواهد کرد.
 6. تمامی فرایند همکاری در فروش ایرانی طرح ، به صورت کاملا سیستمی بوده و محاسبه پورسانت نیز به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود . لزا احتمال بروز خطا در فرایند سیستمی بسیار کم می باشد . لزا درصورتی که بازاریابی احتمال بروز خطا در هر یک از مراحل سیستمی را مشاهده نمود می تواند جهت بررسی های بیشتر با پشتیبانی فنی شرکت ایرانی طرح در میان بگذارد.
 7. باتوجه به اینکه احتمال بروز تقلب در سیستم همکاری در فروش ایرانی طرح بسیار اندک می باشد و به صورت دائمی تمامی فعالیت های کاربران رصد می شود ، اما درصورتی که کاربری سیستم همکاری در فروش را برای خود فعال سازی کند و سپس از طریق لینک بازاریابی اقدام به ایجاد حساب هایی برای خود با نام اشخاص دیگر و یا جعلی نماید هرچند در فواصل متفاوت و اسامی متفاوت و در نهایت اقدام به خرید سرویس های متنوعی از ایرانی طرح برای خود کند تا از این طریق نیز بتواند به نوعی برای خود کسب در آمد کرده و همچنین از سرویس ها استفاده کند ، شرکت ایرانی طرح در صورت مواجه با چنین اشخاصی ، ابتدا اقدام به مسدود سازی تمامی حساب های کاربری جعلی شخص و مسدود سازی تمامی سرویس های خریداری شده بدون اطلاع قبلی نموده و در مرحله دوم موجودی حساب بازاریابی شخص در پنل کاربری صفر خواهد شد . همچنین شخص بازاریاب درصورتی که پیش از آگاهی ایرانی طرح درخواست واریز پورسانتی را ثبت و هر مبلغی از پورسانت را که در حساب بانکی خود دریافت کرده است را موظف می باشد طی ۱۲ ساعت به حساب ایرانی طرح بازگرداند. درصورتی که حجم تخلف انجام شده از سوی کاربر به میزان بالایی صورت گرفته باشد ، شرکت ایرانی طرح این حق را برای خود محفوظ میدارد که به صورت حقوقی از طریق مراجع مربوطه اقدام به پیگیری نماید و شخص کاربر نیز موظب می باشد به میزان دوبرابر تخلف انجام داده ، جریمه را از طریق مراجع مربوطه به ایرانی طرح پرداخت نماید.
 8. واریز پورسانت به حساب های بانکی ، همواره در انتهای هفته جاری که بازاریاب درخواست واریز خود را ثبت کرده است انجام میگیرد . درصورتی که واریز وجهی نیز در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ثبت شود ، در انتهای هفته بعدی به حساب بازاریاب واریز خواهد شد. همچنین هر گونه هزینه واریز به حساب بانکی ، از میزان مبلغ پورسانت درخواست شده کسر خواهد شد.

ب – مسئولیت ها

 1. بازاریاب ها اجازه ندارند کاربران را با استفاده از iframe به صورت خودکار به ایرانی طرح هدایت کنند به صورتی که کاربران بدون هیچ کلیکی برروی بنر های ایرانی طرح و یا لینک بازاریابی ، وب سایت ایرانی طرح را مشاهده کنند.
 2. بازاریاب های ایرانی طرح ، مجاز به ارائه هیچ گونه پیشنهاد وسوسه انگیز به کاربران و یا ارائه هدیه به کاربران جهت کلیک برروی لینک و خرید محصولات ایرانی طرح نیستند.
 3. بازاریاب های شرکت ایرانی طرح مجاز به استفاده از سیستم google adwords جهت بازاریابی و ارجاع کاربران از این طریق به وب سایت ایرانی طرح نیستند.
 4. بازاریابان ایرانی طرح مجاز به طراحی و استفاده از بنر هایی بغیر از بنر های ارائه شده توسط ایرانی طرح نمی باشند و تنها میتوانند جهت تبلیغات در سایت خود از بنر های ارائه شده توسط ایرانی طرح ، استفاده کنند.
 5. بازاریاب های ایرانی طرح مجاز به قرار دادن تبلیغات در وب سایت های پربازدید نیستند .
 6. بازاریابان ، مجاز به قرار دادن بنرهای تبلیغاتی و لینک بازاریابی خود ، در سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان با نام تجاری ایرانی طرح ، نیستند و در صورت مشاهده از طریق مراجع مربوطه پیگیری خواهد شد.
 7. بازاریابان حق ارائه هیچ گونه شرط و شروطی در رابطه با خدمات ایرانی طرح ، حق وضع هیچ گونه قوانین در رابطه با خدمات و محصولات ایرانی طرح را به هیچ وجه ندارند و با فعال سازی سیستم همکاری در فروش ، به صورت قانونی اعلام میکنند که کاملا تابع قوانین ایرانی طرح می باشند.

پ – رعایت حریم شخصی بازاریاب و کاربران

 1. ایرانی طرح همواره در قبال اطلاعات تمامی مشترکین خود مسئول بوده و از اطلاعات تمامی کاربرانی که در پرتال کاربران این شرکت حساب کاربری دارند و یا به جهت عقد قرارداد رسمی ، در شرکت ایرانی طرح دارای پرونده می باشند حفاظت می نماید . در پنل کاربری بازاریابان ایرانی طرح ، تعداد کاربران ارجاع شده از طریق لینک بازاریابی به سوی وب سایت ایرانی طرح ، تعداد کاربران ارجاع شده ای که خرید انجام داده اند ، تاریخ و مبلغ هر خریدی که توسط کاربران ارجاع شده انجام شده است و میزان پورسانت تعلق یافته به بازاریاب مشخص می باشد . لزا بازاریابان به هیچ عنوان نیازی به اطلاعات کاربران ارجاع شده ندارند و ایرانی طرح نیز در صورت درخواست بازاریاب ، به هیچ عنوان اطلاعات کاربرانی که خرید انجام داده اند و میزان خرید و آدرس وب سایت آنهارا در اختیار بازاریابان قرار نخواهد داد.
 2. باتوجه به اینکه بازاریابان شرکت ایرانی طرح نیز به عنوان مشترکین این شرکت محسوب می شوند و همگی دارای پنل کاربری بوده و اطلاعات هویتی خود را در اختیار این شرکت قرار میدهند ، این شرکت در قبال این اطلاعات نیز مسئول می باشد و در جهت رعایت حریم شخصی ، ایرانی طرح به هیچ عنوان اطلاعات تماس بازاریابان خود را در اختیار هیچ شخص ، شرکت ، نهاد و یا ارگان دولتی بدون رضایت مشترک و یا حکم قضایی ، ارائه نخواهد داد. همچنین ایرانی طرح متعهد میگردد میزان درآمد کسب شده توسط بازاریابان از سیستم همکاری در فروش ایرانی طرح را در اختیار هیچ یک از مشترکین و یا بازاریابان دیگر نگذارد.
 3. ایرانی طرح به هیچ یک از استعلام هایی که در قالب تیکت ، ایمیل ، تماس تلفنی ، در جهت وضعیت بازاریابان ، میزان در آمد آنها و اطلاعات تماس آنها همواره دریافت میکند ، هیچ پاسخی ارائه نمی دهد .

 

 

این قوانین در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۷ برروی وب سایت ایرانی طرح و به درخواست مشترکین و بازاریابان این شرکت منتشر شده است و از این تاریخ تمام بازاریابان این شرکت موظف به اجرای تمامی بند های آن و رعایت آنها می باشد . ایرانی طرح این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر شرایطی و هر زمانی که لازم بداند هر یک از بند ها و بخش های این توافق نامه را حذف و یا تغییر دهد و مشترکین نیز متعهد می شوند که اعتراضی در قبال تغیرات صورت گرفته را نداشته و همواره به صورت مستمر قوانین ایرانی طرح را مطالعه کند.