سیاست قیمت گذاری بر روی محصولات

سیاست قیمت گذاری بر روی محصولات

سیاست قیمت گذاری محصولات و خدمات شرکت ایرانی طرح

*شرکت ایرانی طرح به عنوان یک شرکت خدمات میزبانی سایت ، طراحی سایت و ثبت دامنه فعالیت داشته و در جهت افزایش رضایت مشتریان و افزایش کیفیت سرویس ها اقدام به خرید تمام سرور های میزبانی از داخل کشور ایران ( دیتاسنتر آسیاتک / برج میلاد ) کرده است و به همین جهت قیمت ارز تاثیری در افزایش و یا کاهش قیمت های خدمات میزبانی وب نخواهد داشت. پس خیالتان تا اتمام سال ۹۷ از بابت افزایش هزینه های میزبانی وب راحت باشد چرا که هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

**اما بدلیل اینکه سرور های دانلود و آپلود و میزبانی ایمیل در کشور های فرانسه ، هلند و آلمان قرار دارند به نسبت قیمت ارز ایرانی طرح نیز ملزم به افزایش و یا کاهش هزینه های خدمات ادهی این سرویس ها خواهد داشت.

***همچنین هزینه ثبت ، انتقال و تمدید دامنه های بین المللی نیز به هیچ عنوان ثابت نبوده و بر اساس قیمت ارز افزایش خواهند یافت. در صورتی که قیمت ارز کاهش یابد ایرانی طرح نیز هزینه ثبت و تمدید و انتقال دامنه ها را نیز کاهش خواهد داد و در صورت افزایش هزینه ها افزایش خواهند یافت. 

***در این صورت کاربران ثبت دامنه و میزبانی دانلود و ایمیل حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت و ایرانی طرح در قبال افزایش قیمت ارز هیچگونه دخالتی نخواهد داشت.

با توجه به اینکه ایرانی طرح در سال های گذشته در زمینه فروش هاست بسیار موفق عمل کرده است ، همیشه خود را ملزم به حمایت از کاربران ایرانی می داند.

لذا ایرانی طرح به هیچ عنوان قیمت های خود را از همکاران پایین و یا بالاتر نگه نخواهد داشت و هزینه ای که بابت سرویس شما پرداخت خواهید نمود ، درقبال خدمتی است که از ایرانی طرح دریافت می کنید و هیچ هزینه اضافی ای در خرید سرویس ها پرداخت نخواهید کرد.

قیمت های ایرانی طرح به گونه ای تنظیم شده است که با نرخ معمولی این خدمات در بازار ایران تناسب داشته باشد و هنگامی که مشترک بخواهد از شرکت دیگری به ایرانی طرح مهاجرت کند و یا از ایرانی طرح به شرکت دیگری مهاجرت کند متحمل هزینه های سنگین نشود و با آسایش خاطر از تعرفه های معقول و منطقی نسبت به ادامه تجارت آنلاین خود اقدام نماید.

 

بنابر این شما هزینه ای که برای سرویس خریداری شده خود پرداخت می نمایید تنها برای هزینه سرور ها نمی باشند. بلکه ما در چندین راه این هزینه را تقسیم خواهیم نمود تا به بهترین نحو ممکن شرکت را مدیریت کرده و از ضرر رساندن به کارمندان و کاربران و شرکت ایرنی طرح جلوگیری نماییم.

بنابراین به طور معمول ایرانی طرح هزینه ای را که از شما دریافت می کند در جهت حقوق کارمندان ، پرداخت هزینه اینترنت اضطراری و اینترنت ماهواره ای ، هزینه صبحانه و ناهار برای شیفت صبح و عصر  و شام برای شیفت شب،  تامین هزینه های پنل پیامکی شرکت و سیستم های ارسال ایمیل اطلاع رسانی، لایسنس نرم افزار های ارتباطی سرور ها و حسابداری شرکت ، هزینه پذیرایی و عصرانه همه روزه کارمندان شرکت ، تعمیرات کامپیوتر و تجهیزات کاری شرکت  و علی الخصوص تامین هزینه سرور های میزبانی و … مصرف می نماید.

 

لطفا توجه بفرمایید بدلیل اینکه شرکت ایرانی طرح یک Home Businius  نمی باشد و دارای دفتر کاری و کارمندان می باشد و همچنین بدلیل اینکه ایرانی طرح یک شرکت ثبت شده  با مسئولیت محدود به شماره ثبت ۱۳۸۰ و شماره ملی ۱۴۰۰۶۵۰۸۳۵۰ و به آدرس تبریز ، آذرشهر ، خ امام ، مجتمع تجاری و اداری اسکان ، طبقه دوم ، واحد دوم می باشد همه ساله موظف است با توجه به نرخ مالیاتی اداره مالیات و دارایی کشور ، مالیات و ارزش افزوده از فروش محصولات خود را به عنوان مالیات پرداخت نماید.

بدلیل اینکه ایرانی طرح در اداره مالیاتی کشور و سازمان هایی مانند شهرداری و صنعت و معدن و تجارت دارای پرونده مالیاتی و … می باشد هر ساله موظف است هزینه های گزافی را جهت مالیات و هزینه های اضافی پرداخت نماید. بنابراین ایرانی طرح مجبور است این مالیات را بر روی تمامی سرویس های خود فعال نماید و کاربر ملزم به پرداخت مالیات و ارزش افزوده سرویس ها می باشد که معادل ۹% از کل مبلغ واریزی می باشد.

 

در برخی از موارد کاربران برای ما تیکت هایی را مبنی بر ارائه خدمات بیشتر برای میزبانی خودشان ارسال می نمایند که شما کاربر عزیز ایرانی طرح می توانید قبل و بعد از خرید سرویس ها این هزینه ها را در اینجا مشاهده نمایید.